Заміна квітів


У виняткових випадках інтернет-магазин DON PION залишає за собою право на заміну відсутніх елементів в букеті / композиції, якщо їх не більше 10% від загального складу. Такі дії обумовлені тим, що деякі букети / композиції складаються з сезонних або досить рідкісних квітів.

У тих випадках, коли відсутня конкретна квітка, адміністратор інтернет-магазину телефонує замовником для узгодження заміни - равносильной за вартістю і кольором, щоб зберегти форму і колірну гамму букета. Якщо замовнику не підходить запропонований варіант заміни, адміністратор інтернет-магазину пропонує інші букети / композиції близькі за типом.

У тих випадках, коли замовник оформив замовлення на привітання одержувача на певну дату і час, але до моменту оформлення букета / композиції немає 20% квітів і немає зв'язку з замовником, інтернет-магазин DON PION залишає за собою право на заміну відсутніх складових. Заміна 20% складових букета буде зроблена флористами виходячи з максимально близькою за зовнішнім виглядом, кольором і вартості квітки, щоб вручення подарунка пройшло на вищому рівні в обумовлений час. Детальніше про політику заміни товарів і складових можна прочитати в розділі Публічна оферта.

У тих випадках, коли замовник оформив замовлення на привітання одержувача в певну дату і час, але до моменту оформлення букета / композиції немає більш 20% квітів і немає зв'язку з замовником, інтернет-магазин DON PION не має право самостійно прийняти рішення про заміну відсутніх квітів .

У тих випадках, коли замовник оформив замовлення на привітання одержувача в певну дату і час, але до моменту оформлення букета / композиції немає більш 20% квітів і замовник довірив флористу самостійно прийняти рішення про заміну відсутніх квітів, флористи самостійно приймають рішення про заміну кольорів на рівносильні за вартістю і кольором, щоб зберегти форму і колірну гамму букета.

З повагою, інтернет-магазин DON PION