Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Букети з 201 троянди

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Для найближчих людей робляться особливі подарунки. Підкреслити ваші почуття та трепетне ставлення до одержувача допоможе букет, до якого входить 201 троянда. За допомогою такого букета можна висловити щире кохання, вдячність, подяку чи привітати з особистим досягненням у спорті, творчості чи на роботі.

Фахівці із салону «DonPion» складуть оригінальну композицію з троянд, які виглядатимуть вишукано та розкішно. Для букета будуть підібрані спеціальні пакувальні матеріали, а до композиції увійдуть лише свіжозрізані квіти.

 

Особливості композиції букета з 201 троянди

Квіткова композиція, в яку включені троянди, завжди виглядають вишукано та презентабельно. Букет 201 троянда є об'ємною композицією, яка не залишить байдужою жодну жінку. Такі букети відрізняються:

 • високими та гарними бутонами;
 • тонкими стеблами;
 • привабливими пелюстками;
 • вишуканим аранжуванням.

Для складання таких композицій флористи застосовують сорти троянд, які тривалий час зберігають свій естетичний зовнішній вигляд. Вони радуватимуть погляд адресата насиченістю відтінків та привабливістю фактур. Перевага цього букета також полягає в його свіжості. Якщо правильно зберігати букет у прийнятних для троянд умовах, він зможе простояти в будинку більше двох тижнів. При цьому він наповнюватиме простір витонченим ароматом, який властивий тільки для цих рослин.

У руках адресата такий букет виглядатиме надмірно красиво. Це зробить його незамінним атрибутом пам'ятної фотосесії. Кожна жінка мріє про те, що їй піднесуть такий букет як з особливого приводу, так і без нього.

 

Особливі події, коли підходить букет з 201 троянди

Кожен покупець повинен вирішити для себе сам, наскільки урочистою та важливою має бути подія, щоб купити 201 троянду. Та багатьох заможних чоловіків навіть часом не потрібно приводу, щоб зробити для дівчини або для коханої жінки такий подарунок.

Однак у більшості випадків букет з великою кількістю троянд купується з певного випадку. Чоловік може вважати таким приводом:

 • день народження;
 • освідчення в коханні;
 • пропозиція руки і серця;
 • привітання з успіхами на роботі чи творчій діяльності.

Вирішуються на такі вчинки лише ті чоловіки, які цілком упевнені в своїх почуттях. Подарувати такий букет на першому побаченні може видатися надмірним подарунком. Тому вибирати такі букети варто тоді, коли у вас вибудовуються серйозні стосунки з дівчиною або ви хочете зробити цей подарунок для своєї дружини.

Хорошим приводом для того, щоб подарувати цей букет може також стати виступ на сцені або організація творчого вечора. Якщо жінка має активну соціальну позицію і чимось дуже захоплена, то у відповідальну для неї дату буде доречно подарувати великий букет троянд, щоб таким чином наголосити на важливості події та підтримати жінку в її починаннях та успішних звершеннях.

Подарувати об'ємний букет троянд можна також керівнику або начальнику. Якщо вашу компанію очолює жінка, то на її день народження можна подати такий букет. Цю квіткову композицію можна також вручити з боку давнього бізнес-партнера.

 

Переваги покупки букета з 201 троянди з доставкою від DonPion

Флористичний салон «DonPion» пропонує покупцям замовити гарний і розкішний букет квітів з троянд. Він буде професійно складений та підготовлений на необхідну для вас дату та час. З нашого каталогу на сайті ви можете дізнатися на букет з 201 троянди ціну та остаточно визначитися з тим, чи варто вам купувати цей букет чи ні.

У нашому каталозі ви побачите різні композиції, зібрані з певного сорту троянд, який тривалий час зберігає свою свіжість. Букети складаються із рослин, у яких бутони можуть мати різний відтінок. За бажанням покупця ми можемо підготувати однотонний букет або композицію, до якої буде включено троянди з різним відтінком.

Серед інших переваг покупки у нашому флористичному салоні слід зазначити:

 • доступна вартість;
 • для букета використовують лише свіжозрізані квіти;
 • швидка доставка;
 • підготовка букета на потрібну дату;
 • зручні способи оплати;
 • при складанні букета враховуємо всі побажання клієнта.

Для того, щоб оформити замовлення, вам варто зателефонувати нашому менеджеру за вказаним номером телефону на сайті.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: