Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Свічки для торта

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Найкрасивішою окрасою будь-якого торта, звичайно ж є свічки. Їх ставлять на день народження як для дитини, так і для дорослої людини. З їхньою допомогою при оформленні торта підкреслюється, скільки настало років імениннику. Оригінальні свічки зроблять подачу торта максимально яскравою та ефектною. Свічки на торт допоможуть зробити свято незабутнім, а також дадуть можливість дитині загадати її таємне бажання.

 

Асортимент свічок для торта

В інтернет-магазині DonPion представлено широкий асортимент свічок, які можна безпечно встановлювати на кондитерський виріб. Свічки на торт у нашому каталозі відрізняються між собою по:

 • формі;
 • кольору;
 • висоті;
 • дизайнерському оформленні;
 • тривалості горіння.

Серед представленого асортименту можна вибрати свічки для торта музичні, а також свічки у формі напису Happy Birthday. Торт зі свічками з Днем народження виглядатиме справді святково та презентабельно. Ми пропонуємо вам купити кручені або довгі свічки, а також свічки для торта перламутрові або золотого кольору. Вся продукція повністю безпечна, тому що виготовляється з якісних матеріалів.

 

Які переваги воскових свічок

Свічки для торта з воску мають доступну вартість. Наш інтернет-магазин пропонує купити свічки на торт із воску високої якості та за прийнятною ціною. Крім низької вартості, слід виділити ще такі переваги:

 • мають високу деталізацію і не мають розмитих елементів;
 • віск є безпечним матеріалом, який добре і довго горить;
 • мають тривалий термін зберігання;
 • при горінні не виділяють різкі та неприємні запахи;
 • від них у повітрі віє легким ароматом воску;
 • вони легко фіксуються на торті та зберігають на ньому свою стійкість.

Воскові свічки при горінні не залишатимуть слідів на кондитерському виробі. Вони легко задуваються, що дозволяє навіть дитині погасити їх у свій день народження.

 

Що слід знати про свічки для торта

Перед тим як придбати свічки на торт необхідно визначитися вірш кількістю і вибрати собі вироби з відповідним зовнішнім виглядом. Потрібно переконатися, що ви купуєте надійні та безпечні свічки від перевірених виробників. У нашому інтернет-магазині зібрані лише якісні товари, що відрізняються тривалим горінням та можуть зберігатися багато місяців.

В інтернет-магазині DonPion можна придбати не тільки свічки, але й замовити солодкий торт до них. Таким чином, у вас є можливість відразу купити торт зі свічками і більше не турбуватися з цього приводу. Підготуйтеся до святкування дня народження вчасно та правильно, звертаючись до нас за допомогою. Якість та оперативність виконання замовлення ми гарантуємо.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: