Наверх ˄

Дитячі майстер класи


У дитячому віці будь-яка активність має переплітатися з творчістю. Бажано, щоб ця творчість супроводжувалася взаємодією з живою природою. Дитячі майстер-класи з флористики є оптимальною можливістю для дитини направити свою творчість на любов до природи та одночасно зробити щось корисне. На такій зустрічі дитина дізнається багато інформації про світ флори та ботаніки, а також проявить здібності під час роботи своїми руками.

 

Майстер-класи для дітей від DonPion

Наш флористичний салон запрошує на групові чи індивідуальні майстер-класи зі створення квіткових композицій. Цікаві майстер-класи для дітей супроводжується теоретичною подачею матеріалу та практичними навичками. На майстер-класах ми створюємо захоплюючу та радісну атмосферу, в якій дитина може повністю розслабитися та поринути у світ творчості.

 

Які майстер-класи проводимо

Майстер-класи для дітей можуть проводитись на різноманітну тематику. На нашій зустрічі діти можуть навчитися робити:

 • новорічний вінок;
 • великодню композицію;
 • подарунок мамі на 8 березня;
 • композицію у флораріумі;
 • багато іншого.

Кожен майстер-клас не схожий один на одного та вирізняється своїми особливостями. Ми використовуємо тільки натуральні матеріали. Для кожного учасника готується спеціальний набір, де є все необхідне для творчості з широким розмахом.

 

Як проходить

Майстер-клас дитячий проходить у дружній обстановці. Він починається з теоретичного ознайомлення та закінчується практичним заняттям, під час якого кожна дитина створює свою власну композицію. Якщо у дитини щось не виходить, то флорист обов'язково приділить належну увагу, щоб допомогти їй вирішити поставлене завдання. Всі матеріали для дитини видаються у нашому приміщенні та входять у вартість майстер-класу. Після завершення заняття створену композицію учасник забирає із собою додому.

 

 

Для якого віку підійде

У нас можна майстер-класи для дітей замовити віком від 3 років. Для дітей віком від 3 до 6 років ми проводимо майстер-класи, на яких створюємо листівки та знайомимо з різними техніками декупажу. Також ми проводимо заняття для дітей віком від 7 до 13 років, де завдання даються складніші. На таких заняттях діти:

 • створюють квіткові композиції;
 • працюю з флористичним оазисом;
 • орудують секатором;
 • вчаться поєднувати між собою різні рослини в одній композиції.

Також ми проводимо заняття для підлітків. Для них ми готуємо серйозніші завдання, які вже прирівнюються до початкових технік флористики. При створенні квіткового букета хлопчики та дівчатка враховуватимуть його майбутню форму, а також навчаться підбирати рослини з урахуванням правильного поєднання між собою відтінків.

 

Що отримають діти на майстер-класі

Сучасні майстер-класи для дітей дозволяють виявити свої творчі здібності та розвинути комунікаційні навички у групі. На таких майстер-класах діти:

 • отримують велике задоволення та позитивні емоції;
 • розвивають дрібну моторику;
 • навчаються взаємодіяти із живими елементами;
 • заглубляться в техніку флористики;
 • створюють гарні композиції, які забирають із собою додому.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина проявила талант і вміння при взаємодії з живими рослинами, ви можете записати її до нас на майстер-клас.

 

Що входить у вартість

Вартість майстер-класу залежить від кількості учасників. Ціна на майстер-клас також формується залежно від кількості матеріалів, які використовуватимуться. У вартість майстер-класу входить все, що необхідно для його проведення. Вам лише потрібно привести до нас дитину та дозволити їй отримати задоволення від усього заходу. З усіх питань для участі дзвоніть до нашого менеджера.

 

За додатковою інформацією або розробкою майстер-класів звертайтесь за телефоном +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: