Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Антуріум

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Що за квітка антуріум

Антуріум - багаторічна вічнозелена кімнатна рослина. Завдяки незвичайному цвітінню, незвичайній структурі і унікальному покриттю зубчастого листа він отримав назви: «квітка фламінго», «чоловіче щастя», «вогняний язик». Рослина уособлює владу, хоробрість, свободу, мужність, тому цю квітку часто дарують чоловікам.

Багата різноманітність кольорів спрощує вибір квітки, яка приречена стати прикрасою інтер'єру. Пелюстки антуріуму можуть бути білими, синіми, рожевими, червоними, бордовими. Будова бутона унікальна. Він представлений початком з листом-покривалом. Шкіряні листові пластини можуть бути розсіченими або цілими, з візерунком або одноколірними, великими або дрібними в залежності від виду і сорту.

Вигідні і недорогі антуріуми можна купити з доставкою по Києву і області в інтернет-магазині DonPion.

 

Купити антуріум з доставкою

Ціна антуріуму мізерна в порівнянні з його незрівнянною красою.

За обсягами комерційного вирощування у колі тропічних рослин ця квітка поступається лише орхідеям. Суцвіття антуріуму високо цінуються не тільки за незвичайну екзотичну форму, але і за довгу тривалість життя у воді, тому їх часто використовують для квіткових ансамблів і букетів. У DonPion ви можете замовити антуріум всього за пару кліків.

 

Сорти і види

Кімнатна квітка антуріум викликає сплеск захоплення у всіх, кому пощастило нею милуватися. Казково шикарне цвітіння може відбуватися цілий рік.

Видове різноманіття роду антуріум оцінюється в кілька сотень назв. Але особливою популярністю користуються декоративно-квітучі сорти, які мають комерційне значення і вирощуються для зрізання і в якості кімнатних рослин:

 • антуріум Шерцера - присоцвітна пелюстка-лист має широкосерцеподібну форму та шкірясту структуру, іноді пухирчасте покриття. Забарвлення змінюються від білого і рожевого до лососевого та червоно-фіолетового;
 • антуріум Фіоріно - це тип фіолетового антуріуму. Його головна особливість полягає в тому, що суцвіття має форму тюльпана і чимось нагадує саму квітку тюльпана.

Купити антуріум в Києві не складе труднощів з салоном DonPion.

 

Асортимент антуріуму в DonPion

Широкий вибір антуріумів представлений у каталозi магазину. Сайт містить зразки для ознайомлення з асортиментом доступних для продажу рослин:

У DonPion легко знайти безліч видів чарівних антуріумів як у вазонах так і зрізаних. Вони ідеально підходять для монобукетів, а також для створення шикарних квіткових композицій в тандемі з іншими квiтами. Ціна квітки антуріуму знаходиться в середньому діапазоні по Україні.

 

💎Скільки коштує доставка антуріуму в Києві?

 Ціна доставки антуріуму:

 • ціна придбаного товару перевищує тисячу гривень - безкоштовно;
 • ціна придбаного товару нижче тисячі гривень – сто гривень;
 • пункт призначення знаходиться в десяти км від столиці - двісті гривень;
 • пункт призначення розташований далі десяти км від столиці - розрахунок оплати здійснюється пробігом.

🥀Як оформити замовлення антуріуму на адресу?

На порталі DonPion можна особисто замовити антуріум із розвезенням посильним додому. Ви також можете подати заявку:

 • за телефонами: +380673113355 та +380443832818;
 • через менеджера магазину;
 • через додатки Viber, Telegram, WhatsApp;
 • через Фейсбук, Інстаграм.

❤️Чи можу я замовити антуріуми в Київській області?

Магазин DonPion розвозить замовлений антуріум Київщиною. Доставка квітів здійснюється у всіх районах Києва. Скористатися послугами кур'єрської служби - відмінне рішення, якщо:

 • дарувальник і одержувач знаходяться в різних місцях;
 • виникає бажання здивувати раптовим сюрпризом;
 • немає часу на подорож до студії флористики.
читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: