Наверх ˄

Дитячі Дні народження


Оформлення дитячого свята є одночасно складне і творче завдання. Тут необхідно проявити креативний підхід, особливо коли йдеться про день народження. Прикраси для приміщення вибираються в залежності від статі дитини, її віку та особливостей характеру. Невід'ємною частиною домашнього свята також є створення красивої та привабливої фотозони, яка виступатиме основним фоном для яскравих фотографій, які запам'ятаються надовго.

Оформлення дитячого дня народження, який проводитиметься у ресторані, кафе, квартирі чи в приватному будинку найкраще довірити професійним дизайнерам. Вони добре розуміються на сучасних тенденціях і здатні створити щось оригінальне, що виходить за рамки звичних шаблонів.

 

Професійний декор дитячих свят від DonPion

У нашій компанії працюють професійні співробітники, які добре знаються на всіх тонкощах дизайну. Вони сприятимуть тому, щоб ви могли цікаво, шумно та красиво відсвяткувати день народження у приємній та чарівній атмосфері. За допомогою методів флористики та використання різних декоративних матеріалів ми готові прикрасити приміщення під день народження хлопчика чи дівчинки будь-якого віку. Часто наші творчі ідеї тісно пов'язані з казками, мультяшними героями чи персонажами з фільмів. Наші співробітники добре знають, якими ідеалами зараз живуть діти, що дозволяє створити тематичний декор саме для дітей.

Який декор ми використовуємо:

 • повітряні кулі;
 • гірлянди;
 • квіткові композиції;
 • спеціально створені декорації;
 • багато іншого.

Професійний підхід дозволяє нам красиво та оригінально прикрасити приміщення, щоб дати можливість гостям на якийсь час поринути у приємну, радісну та розслаблюючу атмосферу.

 

Особливості оформлення днів народження

Основними елементами декору на день народження є:

 • святкові написи;
 • кулі;
 • гірлянди;
 • прикраси із різних матеріалів.

При їх доборі необхідно стежити за тим, щоб вони відповідали таким вимогам:

 • доповнювали загальну стилістику у приміщенні;
 • поєднувалися за кольором та формою між собою;
 • задовольняли побажання іменинника.

Жоден день народження не обходиться без квітів та солодощів. Насамперед необхідно, щоб на столі стояв святковий торт. На сайті нашої компанії ви обов'язково знайдете розділ, де можна придбати торт на замовлення.

Як на дорослому, так і на дитячому святковому столі будь-які квіти будуть як ніколи доречними. Вони підкреслять святкову атмосферу та додадуть до неї ніжних ноток. Для святкування дня народження дитини можна використовувати не лише живі квіти, а й композиції з паперу, тканини та інших штучних матеріалів.

 

Оформлення стін та стелі

Декор для дитячого дня народження включає прикраси стін і стелі. На стіні ми пропонуємо зробити гарну композицію з написом «З днем народження» та інші варіанти оформлення.

Для оздоблення стелі ми використовуємо підвісні композиції. Вони можуть освітлюватися в зоні знаходження світильника або по всьому периметру стелі. Ефектно виглядає велика кількість гелевих кульок, які рівномірно розподіляються по стелі і створюють вражаючий ефект. На стінах та стелях також можуть розміщуватись:

 • гірлянди;
 • намисто;
 • паперові композиції з картону чи крафтового паперу.

Всі елементи гармонійно комбінуються між собою для створення специфічної та ефектної картинки.

 

Повітряні кульки

Незамінним атрибутом будь-якого дитячого свята є кульки. Якщо ви хочете замовити оформлення дитячого дня народження у Києві за допомогою повітряних куль, тоді ви можете звертатися до нас за допомогою. Ми надамо вам широкий вибір повітряних куль, які відрізняються між собою по:

 • кольору;
 • формі;
 • розмірам;
 • виду малюнка.

У нас можна замовити кульки із написом «З днем народження», а також вироби у вигляді мультяшних чи казкових персонажів. Ми пропонуємо велику кількість гелевих куль, з яких можна створювати цілі букетні композиції. Гелеві кулі під стелями створять у кімнаті незабутню та казкову атмосферу. Саме від їхньої присутності діти отримують величезне задоволення.

 

Гірлянди

Додати в декор приміщення яскравості та легких спецефектів дозволять гірлянди. Для прикраси приміщення ми використовуємо різні види гірлянд, лампочки яких мають різні кольори та багато режимів роботи. Ми пропонуємо встановити гірлянду під стелею, на стіні або прикрасити з її допомогою фотозону, додавши до неї ефектності та миготливих вогнів.

 

Святковий стіл

Центральним місцем святкування дитячого дня народження є накритий святковий стіл. Якщо ви прикрашатимете стіл гарними стравами, то ми пропонуємо доповнити його різними квітковими композиціями. Ми гарантуємо, що на святковому дитячому столі будуть компактні, легкі, різнокольорові та оригінальні букети квітів у спеціальних вазах. Ємності для квітів будуть підбиратися такої висоти, щоб вони не затуляли собою страви і одночасно створювали гармонійний та красивий декоративний фон.

 

Тематичний декор для дитячого дня народження

Щоб надати дню народження особливого стилістичного наповнення, наші працівники проводять тематичне оформлення декору. Для дівчаток ми пропонуємо оформити приміщення, яке підходитиме під стиль:

 • принцеси;
 • чарівниці;
 • модниці;
 • феї;
 • інших персонажів.

Для прикраси кімнати під святкування дня народження хлопчика ми можемо запропонувати казковий, піратський або інший стиль, що підходить до характеру та уподобань хлопчиків.

Інтернет-магазин DonPion пропонує послуги з оформлення дня народження дитини на будь-який вік. У нас можна замовити прикрасити кімнати для дитини, якій виповниться лише один рік, для дошкільника або для підлітка. При виборі декоративних елементів наші співробітники врахують усі ваші пропозиції, а також вкладуться в існуючий бюджет. Якщо ви хочете, щоб святкування дня народження для вашої дитини пройшло на найвищому рівні і запам'яталося їй надовго, звертайтеся за допомогою з декорування приміщення в нашу компанію. Ми все зробимо швидко, якісно та на совість.

 

Консультації з оформлення дитячого дня народження Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua
 
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: