Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Аромати для автомобіля

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

З часом і за різних обставин у салоні автомобіля можуть накопичуватися неприємні запахи. Щоб водієві було приємно їхати, він може замовити пахучку для авто, яка перебиватиме погані запахи та створюватиме в автомобілі приємну для поїздки атмосферу. Досить важко досягти стабільного та приємного запаху навіть при щоденному прибиранні салону автомобіля. Щоб не витрачати на це свою енергію та сили, ми рекомендуємо вам підібрати ароматизатор, який освіжатиме повітря та насичуватиме його приємним ароматом вже практично відразу після його підключення до прикурювача.

 

Ароматизатори в авто для свіжості повітря

В інтернет-магазині DonPion представлений широкий асортимент різних ароматизаторів, які відрізняються між собою по:

 • дизайну;
 • функціональності;
 • аромату;
 • іншим особливостям.

З нашого асортименту кожен водій підбере для себе відповідний запах та компактний ароматизатор, який можна буде легко встановити у будь-якому автомобілі. Вони мають універсальний дизайн, який добре підійде для будь-якого салону.

Ми пропонуємо обрати аромадифузор у машину, який стабільно працюватиме протягом тривалого періоду часу. Вироби мають простий спосіб дії і здатні протягом декількох хвилин наповнити автомобіль приємним і стійким запахом.

 

Як підібрати пахучку в авто

В аромадифузорі встановлюються спеціальні пластини, які можуть мати різні запахи. Кожен водій може підібрати аромат за індивідуальною перевагою. Для формування запаху в моделі аромадифузорів додають ефірні олії. На вид запаху необхідно звертати особливу увагу, адже кожен аромат має певний вплив на людину:

 1. Евкаліпт. Дозволяє наситити повітря приємним запахом за великої загазованості, а також допомагає полегшити дихання.
 2. М'ята. Дає можливість підвищити концентрацію уваги під час керування автомобілем, а також добре підходить для тих, хто їде в дорозі на самоті.
 3. Почулі. Специфічні аромат, який сприяє покращенню настрою і настроює на розмову, а тому його найкраще використовувати, коли ви їдете в дорозі з попутником.
 4. Танжерін. Цей аромат дозволяє покращити пам'ять.
 5. Лемонграс. Дає можливість підвищити настрій та дуже добре рятує від депресивного стану під час простою у пробках.
 6. Іланг-іланг. Має вишуканий запах, а тому привертатиме до водія жіночу увагу.

Вибір аромату в першу чергу залежить від особливостей смаку водія.

 

Якими бувають ароматизатори

Купити ароматизатор в авто можна різних видів. Моделі можуть працювати на основі:

 • пластин;
 • ефірних олій;
 • гелів.

Всі моделі відрізняються між собою за:

 • якістю;
 • поєднанням запахів;
 • тривалістю дії;
 • дизайном;
 • іншими особливостями.

Незважаючи на зовнішнє оформлення, кожен вид ароматизаторів буде стильно виглядати в салоні і видавати приємний та насичений аромат.

Вироби із спеціальними пластинами називаються дифузорами. Це безшумний пристрій, який підключається до прикурювача. Аромат із пластини починає виділятися під впливом тепла. Далі він починає швидко поширюватись по всьому салону автомобіля. Особливість пластин полягає в тому, що вони є знімними та не мають запаху. Ви можете нанести на них будь-яку ефірну олію, яка подобається вам по запаху. В результаті ви отримаєте натуральний продукт, з якого виходитиме необхідний для вас аромат. Їх вистачає на тривалий час. Найчастіше водії їх змінюють лише тому, що хочуть змінити запах та використати іншу ефірну олію.

Також існують моделі зі знімним блоком. В даному випадку аромат у них вже закладений під час продажу. Для водія залишається тільки підключити дифузор до прикурювача і він почне розповсюджувати в салоні той аромат, який у ньому був закладений. Такий варіант підійде для тих автомобілістів, хто хоче одразу придбати пристрій із необхідним для нього ароматом. Також у продажу відразу пропонуються аромати, які досить складно вигадати самостійно. Тому автомобілісти купують саме їх.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: