Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Озеленення

Фільтри
Ціна
Сортувати по:
Немає доступних товарів.
Будь ласка, змініть значення фільтра або перегляньте інші колекції

Сучасна екологічна ситуація у містах вимагає бути кращого. Тому при будівництві багатоповерхових будівель обов'язково враховується можливість висадки зелених насаджень. Більшість людей, які живуть у приватних будинках, також планують облаштувати територію за допомогою висадки різних типів рослин, які могли б одночасно прикрашати територію та додавати для цієї місцевості чисте повітря. Однак не всі здатні правильно підібрати дерева та скомпонувати їх на одній місцевості, щоб все озеленення виглядало гармонійно та красиво. Благоустрій та озеленення території – це робота професіоналів, які добре знають, як поєднувати між собою рослини та в якому порядку їх висаджувати, щоб сформувати єдину та красиву картинку для натурального пейзажу.

 

Благоустрій та озеленення території

У нашій компанії працюють фахівці, які готові виконати благоустрій території у Києві для ділянки будь-якого розміру та форми. Цей процес передбачає висадку різних типів:

 • чагарників;
 • дерев;
 • квітів;
 • газону.

Ці послуги також включають створення декоративних композицій з каменю або інших матеріалів. У нас працюють фахівці з ландшафтного дизайну, які добре знають, як поєднувати живі та неживі матеріали під час облаштування території під озеленення. Досвід та кваліфікація наших співробітників дозволяє провести інтер'єрне та екстер'єрне, а також декоративне озеленення території. У нас можна замовити створення:

 • фітостіни;
 • фітокартини;
 • еко-графіті;
 • ландшафтного дизайну будь-якої складності.

Ми проводимо благоустрій території разом із озелененням з урахуванням усіх побажань клієнта. У нас можна вибрати велику кількість різних рослин, які ми посадимо згідно заздалегідь розробленого плану.

 

Види озеленення

Декоративне озеленення території може відбуватися за різними принципами. Все залежить від виду озеленення, який буде обрано під час облаштування ділянки. Розрізняють такі види озеленення:

 • об'ємний;
 • партерний;
 • вертикальний;
 • контейнерний.

У першому випадку йдеться про висадку дерев та чагарників, які мають об'ємну форму і по максимуму заповнюють собою навколишній простір. Партерний вид озеленення пропонує облаштування території за допомогою газонів та гармонійного розміщення квіткових клумб. Квіткові клумби можуть оформлятися окремо або поєднуватися з газоном, розміщуючись по краях, в середині або в інших місцях. При вертикальному озелененні підбираються рослини, які можуть плестись і закривати собою стіни будинків. Контейнерний вид озеленення передбачає, що рослини висаджуватимуться в діжки, горщики або інші види контейнерів і розміщуватимуться по території в потрібному порядку.

 

Газон – важливий елемент благоустрою території

Наша компанія по озелененню пропонує облаштування території за допомогою рулонних газонів. Це оптимальний і швидкий спосіб облаштування ділянки, яка виглядатиме не тільки красиво і доглянуто, але й створювати майданчик, де можна гуляти. Також ми здійснюємо висадку якісного насіння, після якого на ділянці формується стаціонарний газон.

Як правильно, газон завжди є одним із центральних елементів при озелененні. Він створює фундамент для висаджування інших рослин у рамках ландшафтного дизайну. Якщо просто посадити дерева і кущі, то простір, що знаходиться між ними, буде виглядати не естетично. Щоб усунути цей недолік, обов'язково варто посадити газон або укласти його готовими рулонами.

 

Роботи по озелененню території

Якщо ви вирішили купити озеленення у Києві, то краще з цього питання звертатися до професіоналів. Наші співробітники запропонують вам комплексне рішення щодо озеленення території, яке включатиме відразу кілька послуг. Щоб прикрасити територію живими насадженнями, необхідно виконати ряд наступних робіт:

 1. Оцінка території. Фахівець має виїхати на об'єкт та оцінити масштаби території, на основі чого розробляється проект із озеленення з вибором відповідних рослин.
 2. Підготовка ділянки. Під час цих робіт вивозиться сміття, видаляються непридатні залишки рослин, завозиться ґрунт, прокладаються комунікації та за необхідності встановлюється система автоматичного поливу.
 3. Організація заходів щодо захисту, а також складання плану догляду за висадженими рослинами.
 4. Інженерно-будівельні роботи з розміщення лав, оформлення доріжок, формування шпалер.
 5. Посадка рослин та формування газонів, а також подальший догляд за ними.

Озеленення та догляд за рослинами можна покласти на плечі у професійної компанії, яка візьме на себе обов'язок виконання всіх вищезгаданих робіт.

 

Етапи робіт

Насамперед необхідно створити проектний план, на основі якого надалі висаджуватимуться рослини. Коли у вас сформувалася картинка того, як має виглядати ділянка, далі необхідно проводити підготовчі роботи. Щоб підготувати ділянку, для цього потрібно виконати такі дії:

 • прибрати старі рослини;
 • розчистити територію від каміння та інших сторонніх предметів;
 • розрівняти територію;
 • за необхідності завести родючий ґрунт.

Далі на підготовлену територію необхідно завести всі рослини та матеріали, які будуть використовуватись при озелененні.

На наступному етапі відбувається:

 • посадка рослин;
 • засівання газону або укладання рулонного газону;
 • облаштування доріжок квітників;
 • створення різних композицій у рамках ландшафтного дизайну.

За висадженими рослинами необхідно налагодити належний догляд, щоб вони добре прижилися і при подальшому їх зростанні формувалася гарна загальна картинка.

 

Вартість послуг

Вартість послуг нашої компанії залежить від кількості робіт, які необхідно виконати під час озеленення території, а також кількості рослин, які будуть висаджені на ділянці. Вартість послуг у кожному випадку розраховується індивідуально. Якщо ви не знаєте, куди звернутися за озелененням території, ви можете зателефонувати в нашу компанію. У телефонній розмові ви дізнаєтесь які послуги ми надаємо і яку приблизно вартість вам потрібно буде заплатити за ті чи інші роботи. Остаточну вартість озвучує фахівець після того, як він вийде на об'єкт і точно узгодить із замовником плану дій.

 

Які завдання фахівців із озеленення

У нашій компанії працюють кваліфіковані співробітники, які готові виконати повний спектр робіт з озеленення території. Ми здатні створити план озеленення ділянки, провести підготовчі роботи, а також посадити дерева та інші рослини відповідно до розробленого проекту. Наші співробітники добре володіють сучасними методиками створення ландшафтного дизайну, а тому ви можете розраховувати на якісний результат, при якому будуть враховані всі ваші побажання.

 

За додатковою інформацією, розробкою індивідуальних проектів за всіма видами озеленень звертайтесь за телефоном +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: