Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Стіфа

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Стіфа (ковила)

Стіфа, відома також як «ковила», це багаторічна рослина, двадцять сім видів якої поширено в Україні.

Її листя - дрібні, жорсткі і згорнуті в трубочки, а квіти - повітряні, махрові, сиві волотки, що здаються невагомими, розташовані на тонкому міцному стеблі і не мають аромату.

Волотки зрізаної ковили, висихаючи, скручуються, надаючи рослині незвичайний і трохи містичний вигляд. Не дарма про цю рослину ходить багато різних повір'їв, і головне – що ковила, ув'язана в пучок, може захистити від невдач.

 

Використання у композиціях

Стифу збирають під час цвітіння та висушують. Різні сорти ковили чудово доповнюють будь-які аранжування із сухоцвітів. Стифа сухоцвіт може бути пофарбована в різні відтінки, що надає складеним композиціям надзвичайної яскравості та елегантності.

Служить вона і прекрасним доповненням до бутонів свіжих квітів, ще більше підкреслюючи їхню красу. Чудово поєднується ковила з півоніями та трояндами, а в букетах нареченої – з білими ліліями. Флористи люблять її за те, що в композиціях вона створює відчуття тепла та затишку, особливо у весняних аранжуваннях з польовими квітами.

 

Купити ковилу в Donpion

Купити стифу у Києві в асортименті пропонує онлайн-магазин Donpion. Представлені такі види:

 

FAQ

💐Як можна використовувати ковилу?

Ковила чудово підходить для композицій із сухоцвітів, які простоять довгий термін, створюючи непередавану атмосферу для будинку або робочого місця. Волотки мають декоративний вигляд і можуть бути пофарбовані в різні кольори. З їхньою допомогою можна декорувати будь-які приміщення. Пофарбована стіфа чудово виглядає у вазі.

❤Де можна купити стифу?

Асортимент стифи та інших сухоцвітів, свіжих квітів та якісних домашніх рослин усіх видів за помірними цінами представлений в онлайн-магазині Donpion. Куплені товари магазин доставляє в найкоротші терміни по Києву та області за допомогою досвідчених кур'єрів. Замовити квіти можна за допомогою вікна зв'язку на сайті.

🎀Що таке стіфа?

Стіфа – це вкрай поширена в степовій зоні багаторічна рослина, відома також як «ковила». В Україні налічується двадцять сім видів ковили. Висушені волоті ковили кількох видів чудово доповнюють будь-які свіжі букети і чудово виглядають у сухоцвітах, якими можна прикрасити квартиру.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: