Наверх ˄

Озеленення інтер'єрів


Внутрішнє озеленення - послуги компанії Donpion

Прикрасити інтер'єр приміщення можна не лише штучними матеріалами, а й живими рослинами. Внутрішнє озеленення та благоустрій житлових та офісних приміщень з кожним роком користується великою популярністю. Цей вид мистецтва застосування живих рослин усередині приміщень має складнішу форму у порівнянні зі звичайним розставлянням вазонів на підвіконнях чи підлогах.

 

Озеленення офісу чи квартири

Сучасні майстри фітодизайну здатні реалізувати у приміщенні такі проекти як:

 • квіткові картини;
 • зимові сади;
 • натуральні колажі;
 • ефектні акценти;
 • острівці природи.

Від розміщення таких композицій приміщення стає багатшим і натуральнішим. Їх використання дає можливість створювати як окремі елементи декору, так і цілі перегородки. Внутрішнє озеленення території зручне у плані зонування простору. Безликий офісний дизайн за допомогою рослин наближається до домашньої та затишної обстановки, в якій приємно працювати та можна швидко налаштуватися на ефективний робочий процес. Наявність оригінальних рослин в офісі не тільки розбавлятиме строгу обстановку, але й дозволить очищати повітря в приміщенні.

В офісних інтер'єрах, де багато простору, також сьогодні прийнято використовувати великі одиничні екземпляри. Вони відразу привертають до себе увагу і виглядають дуже ефектно. В даному випадку ідеально підходять такі рослини як:

 • юки;
 • пальми;
 • гібіскуси;
 • великі папороті;
 • фікуси;
 • монстери;
 • лимони.

Такі великі рослини добре виглядають на підлозі, у кутку кімнати або посередині великої зали.

 

Озеленення квартир

У Києві озеленення інтер'єру здійснюють спеціалісти компанії DonPion. У нас працюють досвідчені флористи, які добре знають сучасні тенденції та методики озеленення інтер'єру. Ми готові реалізувати проект різного рівня складності під будь-які запити. Наші майстри естетично та красиво виконають озеленення:

 • в передпокої;
 • на кухні;
 • на балконі чи лоджії;
 • у спальні чи вітальні;
 • на терасі;
 • у ванній кімнаті.

Озеленення інтер'єру здійснюється без зайвого захаращення простору. Флористи добре витримують границю, яка дозволяє одночасно прикрасити інтер'єр, а з іншого боку залишити квартиру функціональною та вільною для пересування.

 

Які ми використовуємо рослини у фітодизайні інтер'єру

Озеленення офісу або квартири може здійснюватись з використанням різних декоративних рослин. У нашому асортименті представлена ​​велика кількість оригінальних та екзотичних рослин, які ми використовуємо при озелененні приміщення. Щоб створити невеликий акцент та розбавити обстановку в кімнаті, ми можемо використовувати невеликі групи рослин, гармонійно розміщуючи їх у певних місцях приміщення.

Для великих кімнат ми використовуємо рослини, які заввишки можуть досягати один і більше метрів. Для прикраси стін ми можемо використовувати рослини, що плетуться. За допомогою певних технік ми створюємо фітокартини, де гармонійно поєднуються рослини різної форми та розмірів.

Вертикальне озеленення передбачає використання рослин, які чіпляються своїм листям за опори, роблячи їх привабливими. У цьому випадку наші флористи можуть використовувати ліани чи ампельні квіти. Такі рослини не вимагають особливого догляду та виявляють хорошу стійкість до відсутності інтенсивного денного світла.

 

Етапи робіт

Озеленення інтер'єрів є непростим процесом, який вимагає творчості та часу на аналіз особливостей приміщення. Спочатку наш фахівець повинен приїхати на об'єкт та оцінити приміщення, а також подумати, які рослини можна підібрати до нього і де їх можна розмістити, щоб обстановка всередині приміщення залишалася вільною і гармонійною, а також придатною для життя, відпочинку або роботи. За підсумками свого аналізу дизайнер пропонує замовнику різні варіанти з урахуванням його бюджету. Після погодження ми доставляємо всі необхідні рослини, а також проводимо їх розміщення по приміщенню згідно з заздалегідь встановленим планом.

 

Вартість робіт

Вартість робіт під час оформлення кожного приміщення різна. Ціна на послуги озеленення інтер'єру залежить від кількості обраних рослин, а також часу, який витратить фахівець на благоустрій інтер'єру. Чим складніший проект за рівнем реалізації, тим вищою буде його вартість. Компанія DonPion пропонує прийнятну вартість на всі наші послуги та рослини, які ми використовуємо.

 

Приклади робіт

Щоб переконатись у професіоналізмі наших дизайнерів, ми надаємо для замовників приклади робіт. За час існування нашої компанії ми встигли реалізувати безліч проектів, фото яких ми можемо надати. Для замовлення інтер'єрного озеленення дзвоніть нашим менеджерам.

 

Консультації з інтер'єрного озеленення Call / Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: