Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Кому
Привід
Сортування
×

Аромати для будинку

Фільтри
Ціна
Кому
Привід
Сортувати по:

Вибір ароматів для дому

На сьогоднішній день вишуканий світ домашньої парфумерії міцно увійшов у наше життя. Що може бути краще, ніж прийти додому після робочого дня, і з порога поринути у простір абсолютного комфорту, напоєного чудовим запахом затишку, спокою та радості? А якщо потрібно мобілізувати сили для роботи, на допомогу також прийдуть аромати.

Те, що раніше здавалося невідомою екзотикою, перетворилося на модний тренд сучасності. При цьому варіантів ароматизації приміщень зараз багато, все більше брендів намагаються зайняти ринок, випускаючи безліч якісних продуктів.

Неправильно думати, що домашня парфумерія просто ароматизує повітря. Ароматичні композиції впливають на емоції, підвищуючи настрій, створюючи затишну, романтичну, або, навпаки, робочу атмосферу. Ну а парфуми з ефірними оліями можуть навіть лікувати. Значить, для кожного завдання варто підібрати та використати аромат у потрібному форматі.

Існують аромати для:

  • релаксації;
  • сну;
  • романтики;
  • вечірок та прийомів;
  • підвищення настрою;
  • лікування;
  • підвищення працездатності.

Видів ароматизаторів теж є чимало. Найпростіші – це свічки та ароматичні палички, просочені пахощами. Аромапалочки встановлюються в курильниці або будь-яку ємність, заповнену сіллю, термін їх горіння - 20-30 хвилин. Для будинку, спальні, вітальні, передпокою можна вибрати свій приємний аромат.

Найпростіше ароматизовані палички замовити через онлайн-каталог магазину DonPion.

Для швидкого насичення повітря ароматами підійдуть дифузори та спреї.

Аромалампи знадобляться тим, хто серйозно займається домашніми ароматами, натуральними ефірними оліями та практикує мистецтво ароматерапії. Існують керамічні лампи, зі свічкою, електричні.

З екзотичних ароматизаторів можна згадати аромасфери, аромаблоки та аромакамні.

 

Аромадифузори та саше як декор інтер'єру

Існують звичайні та електричні дифузори. Звичайні представлені у вигляді вишуканих флаконів різної форми та кольору, куди налита парфумована рідина та вставлені дерев'яні палички.

Електричні дифузори працюють за принципом розпилення в повітрі мікрокрапель ароматичної рідини, при цьому вони не лише ароматизують, а й зволожують повітря в приміщеннi. Вид їх різноманітний, і кожен може вибрати собі пристрій, який ідеально впишеться в інтер'єр.

Аромадифузори для дому купити пропонує онлайн-магазин DonPion.

Аромасаше – це компактні мішечки з різноманітним парфумованим наповнювачем. Саше можна розмістити на стіні передпокою, на будь-якому столі і навіть у вбиральні, на робочому столі і навіть у спальні. У будь-якому приміщенні він виглядатиме невимушеним елементом інтер'єру. Великий вибір саше для дому представлений у каталозі магазину DonPion.

 

Різноманітність ароматів для дому в DonPion

Каталог магазину DonPion представляє все різноманіття парфумів для дому від найпростіших до преміум-класу. Кращий вибір для початківців - аромат для дому з паличками, який представлений у багатьох варіантах.

 

Замовити аромат для дому в DonPion з доставкою

Замовити різні аромати для дому з доставкою можна через торговий каталог онлайн-магазину DonPion. Досвідчені менеджери допоможуть підібрати потрібний товар, а кур'єри доставлять його в строк на вказану адресу.

У каталозі є:

 

FAQ

❤Які бувають різновиди ароматів для дому?

Аромати для будинку можуть бути наступними: свічки, дифузори, аромапалочки, аромалампи, есенції, гелі, саше, спреї, пахощі, інтер'єрні та текстильні парфуми. У будь-якому випадку варто звернутися за консультацією до досвідчених менеджерів магазину DonPion, які допоможуть вибрати товар, а кур'єри доставлять його за потрібною адресою.

🎀Як вибрати аромат для дому?

Аромат для дому потрібно вибирати відповідно до того, яке завдання він вирішуватиме, орієнтуватися на марку та ціну. Краще віддавати перевагу товарам преміум-класу. Залежно від завдання, ароматизатори тримають у передпокої, спальні для нормалізації сну, на робочому столі або ароматизують ними свіжу білизну.

💐Де купити аромадифузор з паличками

Великий вибір аромадифузорів з паличками за різними цінами представлений на сторінках онлайн-каталогу магазину. Подібні дифузори, часто розписані чудовими візерунками в східному стилі, чудово і розкішно виглядають в інтер'єрі передпокою або спальні і не лише ароматизують приміщення, але й прикрашають його.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: