Наверх ˄

Еко-графіті


Тема графіті дуже хвилює вуличних художників. Це мистецтво спочатку зародилося, як можливість за допомогою фарби преобразити стіни в занедбаних районах чи будинки, які більше не експлуатуються. Проте арт-мистецтво не стоїть на місці і сьогодні звичайне графіті переросло на щось більше. Дизайнери та вуличні художники намагаються створювати чудові композиції на стінах не за допомогою фарби, а за допомогою моху.

 

Еко-графіті – що це таке

На зміну звичайній фарбі прийшли натуральні декоративні матеріали. Одним із таких матеріалів є мох. Еко-графіті - це прикраса вуличних стін будівель за допомогою моху. Сьогодні ця методика є новим трендом у декоруванні. Цей спосіб живого графіті користується великою популярністю. Він полягає в тому, що на стінах створюються малюнки не за допомогою фарби, а за допомогою натурального моху, якому надається форма у вигляді написів чи малюнків. Все це переноситься на стіну. Фіксація моху відбувається за допомогою спеціального клею, що дозволяє утримувати матеріал на стіні тривалий час. Таким чином, графіті з моху дозволяє замінити токсичні фарби, маркери або балончики на натуральний і природний матеріал. В результаті його використання на стінах з'являються оригінальні і красиві малюнки, які гармонійно вписуються в навколишній пейзаж.

 

Еко-графіті від DonPion

Наші фахівці для створення еко-графіті використовують стабілізований мох. З його допомогою ми готові прикрасити як зовнішні, так і внутрішні стінки приміщення. Ми використовуємо натуральний та живий матеріал, який просочується особливим екологічним концентратом. З його допомогою мох здатний зберегти оригінальний зовнішній вигляд протягом 5 років.

Для роботи наші фахівці підбирають мох різних відтінків. Це дозволяє художнику реалізувати проект збагачуючи його різними кольорами. За допомогою прийомів еко-графіті наші фахівці готові перенести на різні стіни:

  • малюнки;
  • візерунки;
  • краєвиди;
  • натюрморти;
  • сюжети.

Кожен реалізований нами проект виглядатиме стильно, унікально та самобутньо. У кожному випадку наші фахівці вигадують щось нове, щоб воно було унікальним та не повторювало стиль попередньої роботи.

 

Декор стін мохом

Щоб створювати декор на стінах, необхідно спочатку правильно підготувати матеріал. Для того, щоб матеріал закріплюється на стіні, потрібно використовувати спеціальний клей. Перед тим, як приступати до фіксації моху, необхідно на стіні промалювати контури майбутнього малюнка, щоб він був чітким та акуратним. З метою зберегти живий зовнішній вигляд моху його необхідно доглядати. Щодня його потрібно обприскувати водою. Вже за тиждень ви побачите, як мох оживає і починає заповнювати собою накреслений вами малюнок. Повноцінний арт-об'єкт буде готовий упродовж місяця.

За допомогою такого прийому можна оздоблювати як зовнішні, так і внутрішні стіни. Також можна створювати різні малюнки та написи, які відповідають вашим ідеям.

 

Оформлення заходів та приватних будинків

Еко-графіті – це відносно новий напрямок у декорації стін. Тому за його допомогою дуже вигідно прикрашати різноманітні заходи, на яких ви обов'язково здивуєте своїх гостей та відвідувачів. Щоб створити незвичайну обстановку, ви можете використати технологію еко-графіті, яка дозволить вашим гостям чи партнерам отримати величезне задоволення від побаченого. Це дасть можливість запам'ятати захід виключно з позитивного боку.

За допомогою технології еко-графіті можна прикрашати приватні будинки. Якщо вам набридли звичайні рослини в будинку, ви можете створити на своїй стіні унікальну композицію зі стабілізованого моху. Ви можете звернутися за допомогою до наших спеціалістів, які реалізують ваш проект. Якщо ви не знаєте що відобразити на стіні, який напис чи малюнок, тоді наші дизайнери спеціально для вас розроблять унікальну картинку, яка чудово доповнить інтер'єр вашого приміщення та підкреслить його унікальний стиль.

 

Консультації по еко-графіті Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: