Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Келихи

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

З гарного скляного келиха завжди приємніше випити вино чи коктейль, ніж зі звичайного посуду. У деякі моменти здається, що при використанні простого посуду навіть втрачається початковий смак та аромат напою. І в той же час той же напій, випитий з келиха буде здаватися солодшим і приємнішим на запах. Без келиха неможливо уявити жодне святкове гуляння. Це гарний посуд, з якого хочеться пити та насолоджуватися напоєм, поступово розтягуючи задоволення.

 

Келихи та фужери – у чому різниця

Культура вживання вина передбачає, що під кожен сорт вина має підходити той чи інший келих. Насамперед цей етикет витримується в ресторанах та під час сервірування весілля чи інших святкових подій. Особливо в елітних закладах ретельно стежать за тим, з яким склом подаються напої.

Вино прийнято пити зі спеціальних келихів. На перший погляд здається, що келих та фужер мають однакову форму. Однак відмінність полягає в тому, що фужер має подовжену тоненьку ніжку. У цьому посуді подаються вина деяких видів. Бокал може використовуватися не тільки для вина, але і для:

  • води;
  • коктейлів;
  • соків;
  • та інших різних напоїв.

Наприклад, для ігристого вина подають високі фужери, які злегка звужуються зверху. Червоне вино подають у фужерах із об'ємною чашею. Біле - трохи менших за висотою, а чаша фужерів для білого вина звужується в діаметрі. Так як біле вино не повинне сильно контактувати з повітрям, воно подається в меншому за обсягом фужері.

 

Види келихів та їх застосування

У барі, де розпивають безалкогольні та алкогольні напої представлено велика кількість келихів. Окремо посуд призначений для:

  • вина;
  • шампанського;
  • коктейлів;
  • лікеру;
  • коньяку;
  • пива.

Існують також окремі келихи для кави, мартіні, портвейну, шампанського та інших напоїв.

Чим міцніший напій, тим обсяг келиха менший. Великий келих використовується для пива. Цей напій має менший градус, тому його за один раз можна випити більше. Відповідно посуд для нього підбирається більших розмірів.

Коктейлі подаються у келихах, обсяг яких становить 300-360 мл. Також є келихи, в які наливають безалкогольні коктейлі, смузі, йогурти. Між собою всі келихи відрізняються формою, висотою, товщиною стінки та іншими параметрами.

 

Коктейльний посуд

Затребуваним посудом із цієї категорії є келих мартіні. Це невеликим келих, у якого чаша має трикутну форму. Ця чаша посаджена на ніжку середньої висоти. У такому келиху не можна подавати вермут, а ось коктейль цілком прийнятно. Такий келих використовується для коктейлів, в які не кладуть лід.

Універсальним келихом виступає хайбол. Він одночасно підходить для алкогольних та безалкогольних напоїв. Такий келих купити можна для подачі мохіто, а також лонгдринків з льодом або без нього.

Коктейль Маргарита подають у келиху, який легко впізнати за формою. Дно витягнуте округле, а краї широкі. Обрамлення краєм зазвичай відбувається за допомогою солі чи цукру. Екзотичні коктейлі подаються у келихах великого обсягу. Їхня місткість повинна становити не менше 230 мл. Такі келихи відрізняються невеликою ніжкою та чашею, що нагадує старовинний світильник.

 

Вибираємо келихи для різних видів напоїв

В інтернет-магазині DonPion представлено широкий асортимент келихів для різних напоїв. У нас можна підібрати фужер для ігристого вина або чарку для коньяку. Весь посуд виготовлений з міцного та якісного скла, а також повністю відповідає існуючим стандартам. У нас можна купити великий келих для пива або практичний посуд для інших напоїв. Ми здійснюємо доставку замовлень по Києву та всій Україні. У нас можна замовити келихи для дому, а також для використання у барі чи ресторані. Для замовлення телефонуйте нашим менеджерам або оформляйте покупку на сайті.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: