Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Драцени

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Наповнити домашній інтер'єр чи офісний простір живими рослинами не так просто. В першу чергу хочеться підібрати яскраві рослини, які будуть створювати акценти та добре поєднуватися з сучасними інтер'єрами. Драцена є однією з найвигідніших рослин у цьому плані. Адже вона має декоративні властивості та невибагливість у догляді. Вона добре поєднується з іншими кімнатними рослинами та може вигідно виглядати як на столі чи підвіконні, так і на підлозі. На підлозі можна розміщувати рослини, які виросли на висоту понад один метр.

Драцену часто називають домашньою пальмою. Це пов'язано з її високою схожістю із цією рослиною. Хоча ця квітка не має жодного відношення до цього виду рослин. У природі вони ростуть у субтропічному та тропічному кліматі. З початком двохтисячних років вони набули великої популярності. Їх можна без проблем вирощувати, оскільки вони швидко адаптуються до домашніх умов.

Якщо ви хочете купити драцену на подарунок або розмістити її у своєму житловому просторі, то ви можете підібрати хороший варіант у флористичному салоні «DonPion». У нас представлений великий асортимент цієї рослини за доступною ціною. Ми пропонуємо якісну продукцію з можливістю її доставки по всій Україні.

 

Чим така примітна драцена

Пальма драцена привертає увагу внаслідок екзотичного зовнішнього вигляду. Вона має красиве строкате листя, яке нагадує собою листя пальми. Додатково до цього ці рослини невибагливі у догляді. Тому їх сміливо можна обирати як подарунок родичам, друзям, колегам по роботі чи іншим людям.

Вартість рослини залежить від її:

  • виду;
  • розміру;
  • кількості стволів.

Вибираючи ці рослини, варто врахувати, що вони можуть виростати більше одного метра, а тому спочатку для них необхідно передбачити місце, де вони стоятимуть.

 

Умови догляду

Якщо ви вирішили драцену купити, ви повинні знати, що в приміщенні необхідно підтримувати достатню вологість повітря. Якщо ви відчуваєте у повітрі сухість, то рослину необхідно обприскувати. Особливо цьому процесу необхідно приділити час у спекотні дні та взимку, коли повітря пересушується через радіатори. Додатково до обприскування можна додати процедуру протирання листя вологою серветкою. Для їхнього активного та здорового росту в приміщенні необхідно підтримувати температуру в межах 15-25 градусів. Рослини не потрібно ставити на протягах та під прямими променями сонця. Їх краще тримати у півтіні. У природному середовищі ці рослини ростуть під великими деревами. У помешкання їх краще ставити на західне чи східне вікно.

Види драцен, які мають темне листя, потребують меншої кількості світла. Строкаті види навпаки вимагають більше світла. Якщо для них освітлення буде недостатнім, то вони можуть втрачати своє насичене забарвлення. Усі види драцен без винятку можна вирощувати під штучним освітленням.

Дорослу рослину необхідно кожні 3-4 роки пересаджувати. Для цього необхідно підбирати горщик діаметром на 3-4 см більше. Здійснювати пересадку найкраще у перші 2 місяці весни. Молоді рослини пересаджують щороку. При облаштуванні ґрунту потрібно забезпечити хороший дренаж, оскільки рослини не люблять, коли в ґрунті застоюється волога. Для ґрунту краще вибрати спеціальну суміш із магазину. Коли рослина активно росте, а це відбувається в період з березня по серпень, необхідно вносити в ґрунт підживлення. Це потрібно робити двічі на місяць. Для цього можна вибрати будь-яке добриво, яке ви знайдете у магазині. Для строкатих видів драцен у магазинах продається окреме добриво.

Якщо дотримуватися цих правил, то протягом усього росту рослини, квітка вас радуватиме своїм красивим зовнішнім виглядом і при цьому з кожним роком вона даватиме в рості.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: