Наверх ˄

Заміна квітів


Деякі букети/композиції складаються з сезонних або досить рідкісних квітів, тому інтернет-магазин DON PION залишає за собою право на заміну відсутніх елементів в букеті / композиції, якщо їх не більше 20% від загального складу.

Коли відсутня конкретна квітка, адміністратор інтернет-магазину телефонує замовнику для узгодження заміни - рівносильній за вартістю і кольором, щоб зберегти форму і колірну гамму букета. Якщо замовнику не підходить запропонований варіант заміни, адміністратор інтернет-магазину пропонує інші букети/композиції близькі за стилем і ціною.

Якщо замовник оформляє замовлення на подарунок на певну дату, але до моменту оформлення букета/композиції немає 20% квітів і немає зв'язку з замовником, інтернет-магазин DON PION залишає за собою право замінити відсутній елемент букета. Заміна 20% складових букета буде максимально близькою за зовнішнім виглядом, кольором і вартості квітки. В цьому випадку замовлення буде доставлено вчасно. Детальніше про політику заміни товарів і складових можна прочитати в розділі Публічна оферта.

Якщо замовник оформляє замовлення на подарунок на певну дату, але до моменту оформлення букета / композиції немає більше 20% квітів і немає зв'язку з замовником, інтернет-магазин DON PION не має право самостійно прийняти рішення про заміну відсутніх квітів.

З повагою, інтернет-магазин DON PION

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: