Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Фотоальбоми

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

У кожної людини за певний період часу накопичуються фотографії, які зручно зберігати у спеціальному фотоальбомі. Він дозволяє зберегти пам'ятні моменти без пошкодження фотографій. Фотоальбоми часто купують не тільки для себе, а й на подарунок, так як це потрібна річ, яка стане в нагоді кожному. За допомогою фотоальбому ваші фотографії завжди зберігатимуться в одному місці і ви матимете швидкий доступ до них.

 

Фотоальбоми та їх особливості

Фотоальбоми є компактною книжкою, яка виготовлена ​​під конкретний формат фотографій. На кожному розвороті альбому можна розмістити під спеціальну целофанову плівку фотографії. Таким чином, фотокартки захищаються від пошкодження та зберігаються тривалий час. За допомогою фотоальбому дуже зручно показувати фотографії для своїх друзів, родичів та знайомих.

Незважаючи на високу популярність цифрових фотографій, фотоальбоми досі мають велику популярність. Люди продовжують друкувати фотографії, оскільки хочуть дивитися на фото з паперового носія. Це дозволяє безпосередньо доторкнутися до спогадів, які для кожної людини є важливими та дорогими.

Особливість фотоальбомів полягає в тому, що вони представлені у вигляді міцного виробу, який захищений від промокання та попадання вологи. Фотоальбоми мають щільні картонні листи. В них передбачені проміжні сторінки з пергаменту. В інтернет-магазині DonPion покупці можуть фотоальбом купити високої якості, який виготовлений із надійних та міцних матеріалів. У нас продаються вироби під будь-який формат фотографій у різноманітному дизайнерському виконанні.

 

Види фотоальбомів

У продажу представлені різні види альбомів, які відрізняються між собою за дизайнерським оформленням та форматом фотографій. Стандартний фотоальбом дозволяє зберігати фотографії розміром:

 • 9х13;
 • 10х15;
 • 13х18;
 • 15х21;
 • 20х30.

За формою фотоальбоми можуть бути наступних видів:

 • квадратні;
 • прямокутні;
 • з розворотом по горизонталі чи вертикалі.

До класичних фотоальбомів, які раніше мали велику популярність, відноситься вироби, де фотографії необхідно приклеювати на щільні листи. Однак більш сучасні моделі є вироби, які розділені на окремі кишені. У них фото міститься між листом та целофановою плівкою.

Стандартні обкладинки фотоальбомів мають паперову, тверду або м'яку палітурку. У дорожчих виробів матеріалом обкладинки може бути:

 • тканина;
 • шкіра;
 • дерево;
 • комбіновані матеріали.

Якщо ви хочете купити подарунковий фотоальбом, але не знаєте, який вид вам вибрати, ви можете звернутися до нашого інтернет-магазину. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з покупкою та проконсультують як краще підібрати вироби на подарунок.

 

Асортимент фотоальбомів в DonPion

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент фотоальбомів під різноманітні формати фотографій. Кожну сторінку фотоальбому можна присвятити певному дню або випадку з вашого життя. В альбомах є спеціально відведене місце, де ви можете зробити певні позначки. Виконані записи дозволять вам краще згадати, коли і з якого приводу було зроблено цю фотографію.

У нас ви можете замовити тематичні фотоальбоми, присвячені окремій події. Це може бути альбом, де ви зберігатимете весільні, сімейні, корпоративні фото, а також фотографії з подорожі або пам'ятного дня.

 

На що ще звертати увагу при виборі фотоальбому

Перед тим як купити фотоальбом для фотографій, ви повинні звертати увагу на формат виробу і які фотографії можна в ньому зберігати. Зручними є моделі зі спеціальними кишенями, де не потрібно клеїти фотографії, а достатньо вставити їх під целофанову плівку. Якщо ви творча людина, ви можете придбати для себе класичну модель, де фотографії потрібно вклеювати. Звертайте увагу на можливість залишати біля кожної фотографії запис.

Якщо вибираєте фотоальбом на подарунок, обов'язково звертайте увагу на оформлення. Якщо ви хочете, щоб ваш подарунок виглядав презентабельно, тоді замовте фотоальбом з гарною обкладинкою, яка буде виготовлена ​​з якісних матеріалів. Також звертайте увагу на асортименти тематичних фотоальбомів. Вони можуть бути призначені для дитини, дорослого, дівчинки або хлопчика або для певних подій.

Якщо ви задаєтесь питанням, де купити фотоальбом, то краще це зробити на нашому сайті. У нашому каталозі представлений широкий асортимент, з якого ви оберете якісну продукцію з відповідним для вас дизайном та форматом фотографії.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: