Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Сухоцвіт Бавовна

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Натуральна квітка бавовни є рослиною зі стеблом, на якому виростають м'які білі суцвіття круглої форми. Завдяки своєму ніжному та привабливому вигляду флористи часто використовують бавовну як елемент декорування різних квіткових композицій. За допомогою бавовни виготовляють модні та стильні букети. Присутність у букеті бавовни символізує собою комфорт та затишок. Тому такі композиції часто встановлюють у домашніх інтер'єрах чи місцях, де хочуть створити потрібну атмосферу для відпочинку.

 

Що таке сухоцвіт бавовни

Сухоцвіт бавовни є висушеною рослиною, за допомогою якої можна плести декоративні вінки, а також використовувати для прикраси інтер'єру. Сухоцвіт бавовни чудово виглядає в букетах із сухоцвітів або живих квітів.

Особливість даної рослини полягає в тому, що вона здатна зберігати тривалий час свій оригінальний вигляд, незалежно від змін температури. Флористи салону DonPion високо цінують бавовну за її декоративні та натуральні властивості. В одному букеті вони поєднують бавовну разом з:

  • лагурусом;
  • паличками кориці;
  • ялиновими шишками;
  • калиною;
  • лавандою;
  • іншим.

Якщо ви хочете включити цей елемент у свій букет, тоді наші фахівці зроблять все необхідне, щоб у ньому бавовна виглядала лаконічною і надавала всій композиції більше виразності.

 

Де використовують сухоцвіти бавовни

Його можна використовувати як новорічну або різдвяну прикрасу. На зимові свята флористи часто використовують такий елемент для декорування різноманітних квіткових композицій. Завдяки білому суцвіттю бавовну можна порівняти з новорічним снігом, а тому ця рослина користується великою популярністю у новорічні свята. Щоб підкреслити білизну бавовни для пакування квітів, використовується пакувальний матеріал темного кольору. У цьому випадку чудово підходить крафтан або льон. Ці матеріали здатні добре підкреслити натуральність бавовни. З його допомогою можна прикрасити не лише букет, а й невелику новорічну інсталяцію.

Гілочки бавовни часто використовують для прикраси інтер'єру. Достатньо поставити їх у прозору вазу, щоб композиція виглядала красиво та самодостатньо. Гілочки бавовни у прозорій вазі будуть виглядати просто і при цьому підкреслюватимуть екологічність вашого простору.

Для прикраси інтер'єру також використовуються вінки, в які вплітають гілочки бавовни разом із різними ягодами. У цьому разі виходить створювати контрастні композиції, які дуже привертають себе увагу. Разом з ягодами та іншими живими рослинами бавовна виглядає дуже красиво і чарівно. Також гілочки бавовни завжди знаходять застосування в руках талановитих майстрів по рукоділлю. У них це цінний матеріал, який завжди здатний привнести в композицію, що створюється, нотки натуральності і пишноти. Якщо ви хочете окремо придбати гілочки бавовни або включити їх у букет квітів, звертайтеся до нас за допомогою.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: