Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Бонсаї

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Немає нічого незвичайного і привабливого серед домашніх рослин як бонсай. Це дивовижні за своїми розмірами та формою мініатюрні дерева, які відрізняються неординарним ростом та формою гілок, а також вигнутим стволом. Вони мають вигнуту форму, яка додає всій рослині незвичайності та казкового вигляду.

Невеликі дерева бонсай можна вважати дивом природи. У стандартному горщику ви можете побачити повноцінний:

 • кедр;
 • сосну;
 • фікус;
 • інші дерева у зовсім крихітному варіанті.

Бонсай купити можна як прикрасу для інтер'єру. Завдяки своєму незвичайному вигляду вони стануть чудовим подарунком для знайомих, близьких та дорогих людей. Такий подарунок можна сміливо зробити для колеги по роботі, начальнику або діловому партнеру.

Відмінні риси форми даної рослини додадуть в інтер'єр особливу особливість і дозволять створити оригінальний акцент. Це буде особливо влучно, якщо ваш інтер'єр виконаний в японському стилі. Адже саме звідти беруть початок ці рослини вишуканої форми. Їх можна розміщувати на підвіконні, підлозі або журнальному столику.

Вперше невеликі дерева було виявлено у Північній Японії. Там вони сформувалися шляхом сильних вітрів та суворішого клімату. Це змусило дерева не рости у висоту, а триматися ближче до землі. Найбільше таких рослин можна було побачити в гірській місцевості.

 

Бонсай від флористичного салону DonPion

У нашому флористичному салоні DonPion покупці можуть вибрати бонсай дерево в різних його варіантах. Ми пропонуємо варіанти виробів, які знаходяться в спеціальному горщику і ґрунті, що підходить для дерева.

Якщо ви хочете долучитися до японської культури або просто прикрасити інтер'єр незвичайною рослиною, ви можете звернутися до нас за професійною допомогою. У нашому каталозі представлений широкий асортимент рослин, серед яких ви можете вибрати дерево бонсай відповідного розміру, форми та вартості.

Ми пропонуємо вам варіанти бонсай в горщику, які вже сформували свою форму і вас радуватимуть протягом багатьох років привабливим виглядом. Ми готові запропонувати для покупців бонсай купити у Києві:

 • високої якості;
 • правильного розміру;
 • оптимальної форми.

Якщо ви по-справжньому цінуєте японську культуру та красиві кімнатні рослини, то ви обов'язково знайдете у нашому магазині відповідний для цього товар. Наші співробітники знають все про бонсай, а тому вони запропонують вам варіант, який буде відповідати всім вашим очікуванням та вимогам.

 

Як доглядати за бонсай

Якщо ви вирішили купити бонсай, то ви повинні знати, як його доглядати. Щоб налагодити правильний догляд, необхідно підтримувати оптимальні умови у приміщенні. Насамперед необхідно звертати увагу на:

 • температуру;
 • освітлення;
 • полив;
 • вологість повітря.

Температура, при якій бонсай добре росте та розвивається, може перебувати в діапазоні 15-25 градусів. Найкраще поставити його на освітлене місце. Небажано ставити рослини під пряме проміння сонця.

Важливим параметром догляду за рослиною є полив. Періодичність поливу слід правильно визначити. Він залежить від зовнішнього вигляду рослини та стану ґрунту. Можна пальцем оцінити рівень сухості ґрунту або визначити вагу горщика, зважуючи його відчуттями своїх рук. Якщо ємність із ґрунтом буде надто легкою, то це означає, що ґрунт у ній пересох і настав час для поливу. Полив необхідно здійснювати, коли верхній шар землі пересихає на півтора сантиметра. Здійснювати полив потрібно доти, поки через дренажний отвір не почне надходити волога.

Якщо ви зацікавлені в даній рослині, то ви можете пошукати в нашому каталозі відповідний варіант і зателефонувати до нас для його замовлення.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: