Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Конверти

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Будь-який подарунок потрібно вміти ще правильно подати. Гроші в цьому випадку не є винятком. Щоб ви могли подарувати гроші красиво, потрібно подбати про наявність гарної упаковки. У разі підходять конверти ручної роботи. Вони є оригінальними виробами з красивим зовнішнім виглядом. Їх можна вручати особисто адресату або надсилати як лист. Подарунковий конверт - це ваша можливість вручити гроші ненав'язливо як подарунок на день народження, весілля або в будь-якому іншому випадку.

 

Купити подарункові конверти

Інтернет-магазин DonPion пропонує широкий асортимент конвертів із дизайном, що запам'ятовується. У нашому каталозі конверт подарунковий представлений різними варіантами з горизонтальним або вертикальним малюнком. Ми пропонуємо вироби ручної роботи, над якими працювали справжні майстри. А це означає, що в асортименті є стильні вироби з неповторним дизайном. Навіть якщо вам здається що дарувати гроші - це не примітно і нудно, тоді з нашим конвертом у вас вийде викликати в адресата емоції, що хвилюють, які він буде відчувати при відкриванні конверта.

 

Види конвертів для подарунків

Стандартні вироби не рекомендується використовувати при врученні грошей за рахунок того, що вони дуже просто. В даному випадку потрібно використовувати лише унікальне рішення у вигляді подарункового конверту.

У продажу представлені різні види конвертів:

  • формату А4;
  • класичний варіант із крафтового паперу;
  • невеликий виріб для грошей;
  • для дисків чи фотографій;
  • тематичні вироби з написами на день народження, весілля та інше.

У конвертах заведено дарувати не лише гроші. Ви можете купити конверт для того, щоб подарувати:

  • фотографії;
  • диски;
  • сертифікати;
  • інші цінні паперові вироби.

Сьогодні великою популярністю користуються конверти для подарункової картки. Адже багато магазинів, фітнес зали, СПА-салони та інші заклади пропонують подарункові сертифікати на свої послуги. Якщо ви не знаєте що подарувати своєму другу, то вручення сертифікату на певні послуги є вашим виходом із ситуації.

Звичайно дарувати просто сертифікат, передаючи його з рук в руки не дуже красиво. Для цієї мети ви можете підібрати конверт відповідного розміру та покласти сертифікат усередину. В даному випадку вручення подарунка виглядатиме природно та презентабельно.

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати різні вироби, які підійдуть для будь-якого свята. Для цього вам необхідно просто зайти в наш каталог та переглянути весь асортимент, який ми пропонуємо.

 

Купити чи зробити своїми руками

Зробити конверти під подарункові сертифікати чи гроші можна самостійно. Однак це тільки на перший погляд здається, що ця робота проста і не займе багато часу. Якщо ви хочете дійсно подарувати оригінальний конверт, який не соромно вручатиме адресату, то над цим вам доведеться добре попрацювати. Потрібно буде підібрати матеріали та правильно їх скомпонувати між собою, щоб у вас вийшла гарна упаковка у вигляді конверта. Як правило, деякі матеріали не продаються в одиничному екземплярі і їх потрібно купувати лише у спеціальних наборах. А це означає, що якщо ви хочете виготовити тільки один конверт, то вам доведеться добре матеріально витратитися.

Якщо ви збираєтеся на день народження і хочете подарувати гроші і вам потрібен лише один конверт, то набагато простіше замовити його, ніж робити самостійно. Коштує він недорого, а виглядає дуже презентабельно. Кожен конверт, який ви знайдете в нашому каталозі, зроблений зі смаком і акуратністю. Наші майстри добре знають свою роботу, а тому кожен конверт, який виходить з-під їх рук можна вважати невеликим предметом мистецтва.

Якщо ви хочете швидко і недорого придбати подарункові конверти для грошей, тоді вибирайте з нашого каталогу відповідний варіант і оформлюйте покупку на сайті. Якщо у вас виникли питання, ви можете у зручний час зателефонувати до нас за консультаціями.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: