Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Оформлення

Фільтри
Ціна
Сортувати по:
Немає доступних товарів.
Будь ласка, змініть значення фільтра або перегляньте інші колекції

Квіти для нас - це любов і пристрасть.

Ми любимо, як тонко і невимушено живий матеріал змінює атмосферу, робить її ошатною, витонченою і вишуканою.

Ми працюємо з величезною кількістю постачальників квітів і рослин - від місцевих українських ферм до міжнародних виробників, тому вибираючи нас, ви можете замовити квіти з будь-якого куточка земної кулі. Кожна квітка, яка приходить до нас в квіткову майстерню, перевіряється вручну, зберігається в правильно кондиціонованому флористичному холодильнику, тому ми гарантуємо 100% якість і свіжість квітки.

У команді DON PION працюють кращі флористи України, які вміють працювати в різних техніках, з різним живим матеріалом, створювати не тільки авторські букети, а й інтегрувати квіти в просторі, щоб вони виглядали гармонійно і елегантно в будь-яких інтер'єрах і екстер'єрі. Замовляючи у нас, флористичне оформлення або обслуговування, ви можете бути абсолютно впевнені в якості живого матеріалу і в професійності виконання поставленого завдання.

Ми хочемо привносити красу в повсякденному і святковому житті наших клієнтів.

За додатковою інформацією, розробкою індивідуальних проектів з різних видів оформлень звертайтесь за телефоном +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: