Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Алмазна мозаїка

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Творчі люди завжди шукають у собі потенціал для того, щоб зайнятися вдома рукоділлям. Багато хто вдається до вишивки, використовуючи нитки або бісер. Однак є також інша техніка зі створення картин, яка приваблює до себе майстрів ручної творчості.

 

Що таке Алмазна вишивка (мозаїка)

Алмазна мозаїка є технікою вишивки за допомогою різних камінчиків-страз за готовими схемами. В результаті виходить красиве та привабливе зображення, яке виділяється невеликим об'ємом та блиском.

Порівняно з вишивкою, такий вид рукоділля не є важким. Так як на клейову основу просто необхідно акуратно викладати камінці за допомогою спеціального пінцету. Після приклеювання всіх страз, залишиться тільки помістити картину в рамку і повісити її на стіні як гарний декор.

Для багатьох алмазна вишивка – це хобі, за допомогою якого люди намагаються розвинути свій творчий потенціал та зайняти себе корисною справою. Однак такі картини створюються не лише для декору власного інтер'єру. На нашому сайті ви можете придбати готові картини із привабливими та оригінальними малюнками.

 

Види наборів в алмазній техніці

Алмазні набори мають різні розміри і включають всі елементи необхідні для створення повноцінної картини. У кожен набір входить:

полотно з нанесеним на нього малюнком;

  • дерев'яний підрамник;
  • комплект каміння;
  • пінцет;
  • клей;
  • олівець та лоток для каміння.

У кожному наборі йде інструкція із вказівками, як правильно викладати стрази.

 

Чому варто купити алмазну мозаїку в «DonPion»

Вишивка з красивих страз допоможе вам скоротати зимові вечори або вільний час. Техніка створення таких картин дуже заспокоює та захоплює. На нашому сайті представлена велика кількість оригінальних наборів із винятковими малюнками. Вся наша продукція має високу якість. У кожному комплекті є всі необхідні деталі та інструменти для створення повноцінної картини. У нашому каталозі ви знайдете багато різних варіантів алмазної мозаїки і обов'язково підберете для себе саме той варіант, який задовольнить усі ваші творчі потреби.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: