Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Субстрати для орхідей

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Орхідеї є ніжними та вибагливими квітами. Їх складно виростити новачкам, тому що вони дуже чутливі до навколишнього середовища та умов, у яких вони ростуть. Навіть незначні зміни температури можуть призвести до того, що квітка почне гинути. Тому при створенні умов для цієї рослини потрібно звертати увагу на кожну деталь, включаючи підбір ґрунту. Субстрати для орхідей підбирають індивідуально. Їм не підходять універсальні суміші.

Якщо ви хочете, щоб ваша квітка росла в нормальних умовах і красиво цвіла, ви можете вибрати необхідний субстрат у флористичному салоні «DonPion». У нас представлені ретельно збалансовані склади від найкращих виробників. Ми пропонуємо купити субстрат для орхідей, який дозволить для квітки краще сприймати повітря і полив, а також отримувати з нього всі необхідні корисні речовини.

 

У чому особливість підбору ґрунту для орхідей

Орхідеї є рослинами, які не ростуть у звичайному ґрунті. Для них не підходить субстрат, який підходить для більшості рослин. Річ у тім, що в природі вони чіпляються до дерев і чагарників за їхню кору. Внаслідок способу життя необхідно виходити зовсім на інший субстрат. Він має складатися з кори. Також є інші типи орхідей, які ростуть у ґрунті. Для них необхідно підбирати ґрунт, до якого вони звикли рости на своїй рідній землі.

Для орхідеї тип ґрунту грає один з основних факторів для їх існування. Тому до вибору потрібно ставитись відповідально. Для них поживна суміш повинна мати наступні особливості:

 • пористість;
 • високий рівень проходження повітря та вологи до коріння;
 • міцна структура;
 • рівень кислотності не більше 4,5-6,0 pH.

Щоб субстрат володів цими властивостями, до його складу включають такі компоненти:

 • мох сфагнум;
 • коріння папороті;
 • кору.

Субстрат містить подрібнену соснову кору. Найкращим варіантом вважається дерево із Зеландії. Воно відрізняється високим показником твердості та стійкості. Кора з цього дерева дає можливість отримати субстрат, який матиме:

 • високу якість;
 • стабільність;
 • стійкість;
 • екологічність.

У такому субстраті будуть відсутні токсичні речовини, що дозволить рослині почуватися чудово.

Вибираючи субстрат для орхідеї, потрібно звертати увагу на виробника. Якщо ви купуватимете у флористичному салоні «DonPion», то ви повинні знати, що ми реалізуємо товар тільки від перевірених компаній, які використовують для виготовлення ґрунтів виключно якісні компоненти.

Представлені в нашому каталозі субстрати мають функцію добрива рослин. Коли їх поливають у них включається процес розкладання, під час якого формуються корисні речовини. Вони сприятимуть комфортному росту рослини внаслідок того, що коріння поглинатиме для квітки все необхідне.

Субстрат обов'язково включається деревне вугілля. Він виступає природним антисептиком, який захищає рослини від різноманітних хвороб. Також вугілля вбирає у собі надлишки вологи, поступово поширюючи його у всьому субстрату. Це дає можливість забезпечити нормальні умови зростання. Внаслідок цього вся коренева система буде рівномірно отримувати вологу. Перед тим як використовувати субстрат його необхідно обдати гарячою парою або окропом, щоб виконати його дезінфекцію.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: