Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Фікуси

Фільтри
Ціна
Сортувати по:
Флораріум, М
41759
Флораріум, М
1400грн

У нашій країні фікус, як домашня рослина, користується дуже великою популярністю. Вона належить до сімейства тутові. Більшість видів фікусів є вічнозелені рослини. Деякі види разюче відрізняються один від одного. Одні види можуть мати дрібне листя, в той час, як інші види будуть мати великі. Внаслідок широкого розмаїття люди та садівники тягнуться до цих рослин і хочуть, щоб у них було якнайбільше видів. Ці кімнатні рослини також цінуються за те, що вони дуже добре очищають повітря.

 

Фікус Бенджаміна

Одним із найпопулярніших видів є фікус Бенджаміна. Це тропічна рослина, яка любить рости у зволоженому ґрунті та теплі. Як і всі фікуси, ця рослина не любить прямих променів сонця та протягів. Його краще виставляти у місці, де забезпечується розсіяне освітлення.

Фікуси активно ростуть улітку, коли спостерігаються теплі дні. Маючи привабливе кольорове забарвлення листя, рослина вимагає розсіяного освітлення. Важливо пам'ятати, що прямі промені сонця можуть залишити опіки. У зимовий період температура в приміщенні не повинна опускатись нижче 17 градусів. Якщо в приміщенні буде холодно, то рослина почне скидати листя.

Якщо ви вирішили купити фікус цього виду, необхідно пам'ятати, що дана рослина любить вологість. Тому необхідно рослину періодично обприскувати. Особливо це важливо робити взимку, коли сильно відчувається тепло від батарей. Поливати рослину необхідно тоді, коли субстрат у горщику вже почав ставати сухим.

Домашня рослина фікус потребує підживлення в період його активного зростання. Вносити підживлення необхідно один раз на 14 днів. У зимовий час робити це потрібно досить рідше – один раз на півтора місяця.

 

Фікус каучуконосний

Найбільшого поширення домашні квіти фікус даного виду набули у промисловості. З них можна отримувати каучук. Однак внаслідок того, що він має декоративний зовнішній вигляд, його часто купують для озеленення домашнього або офісного інтер'єру.

Сам по собі даний фікус представляє декоративне не велике дерево із щільним листям. Внаслідок великого листя він активно очищає повітря від шкідливих речовин. Даний вид фікусів можна використовувати для озеленення:

 • великих кімнат;
 • холів;
 • офісів;
 • зимових садів;
 • літніх терас;
 • спортзалів;
 • фоє;
 • розважальних центрів.

Фікус часто використовують для прикраси офісного простору. Це пов'язано з тим, що вони мають привабливий вигляд і при цьому не дуже вибагливі у догляді. Вони добре впишуться в будь-який інтер'єр і відмінно поєднуються з іншими рослинами.

Велику популярність мають такі види фікусів:

 • ліроподібний;
 • бенгальська;
 • карликовий;
 • мокламі.

Якщо правильно доглядати за рослинами та тримати їх якомога далі від протягів і прямих сонячних променів, то вам вдасться утримувати у вашому інтер'єрі красиву рослину з великим привабливим листям.

Інтернет-магазин «DonPion» пропонує широкий асортимент фікусів різних видів. У нашому асортименті представлені красиві здорові та незвичайні рослини. Ми пропонуємо вибрати фікус у горщику різних розмірів. У нас можна вибрати здорову рослину, яка матиме насичені відтінки листя і міцний стовбур. Якщо вам складно визначитися з вибором відповідної кімнатної рослини, ви можете дзвонити до нас за консультаціями.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: