Наверх ˄

Оформлення конференцій


Ділові зустрічі завжди мають відбуватися на професійному рівні. Вони не тільки повинні організовуватись у зручному форматі, а й зобов'язані підкреслювати імідж компанії. За допомогою правильно організованої конференції можна показати рішучість та готовність до активних дій, що дозволить схилити партнерів, акціонерів чи інвесторів на свій бік.

Існують конференції як усередині компаній, так і заходи, де збираються партнери та міжнародні гості. У цьому разі необхідно підготуватися по-особливому. І в цьому дуже допомагає декоративне оформлення конференц-залу. За допомогою різних квіткових композицій можна не тільки прикрасити приміщення, але й:

 • розбити простір на зони;
 • розставити акценти;
 • підкреслити сцену або місце, де відбуватиметься показ відеоінформації.

Таким чином, використання квіткових композицій дозволяє вирішувати певні завдання, які дозволяють поліпшити якість проведення зустрічі.

 

Заходи та особливості їх оформлення

Оформлення ділових заходів потребує специфічного підходу. Як правило, на такі зустрічі люди приходять у ділових костюмах, тому вся організація конференц-залу квітами має бути виконана у класичному та консервативному стилі. В даному випадку не можна допустити, щоб ситуація була вільна або молодіжна. Тому для прикраси зали підбираються класичні квіти, які формуються у строгі букети. Важливо також врахувати, що такі конференції проводяться в одиничному порядку, а тому букети мають бути зібрані красиво та оригінально.

 

Комбінований підхід до оформлення конференції

Оформлення конференції має здійснюватись із комплексним підходом. Досвідчені флористи добре знають зони в залі, де необхідно розставляти букети квітів. Саме розташування букетів залежить від розставляння стільчиків і столів у приміщенні. Часом конференції відбуваються у такому стилі, де столи розміщені по всьому приміщенню та навколо них знаходяться стільці. Іноді в конференц-залі є ціла низка стільців, які звернені до сцени. У кожному з цих випадків досвідчені флористи знають, як розміщувати букети, щоб весь зал був прикрашений і при цьому він не був перенасичений квітами.

Для конференції широкого розмаху ми також рекомендуємо прикрашати не лише саму залу, а й підхід до зали. Квіти можуть встановлюватись у фойє, коридорах, а також прикрашати вхідні двері. Конференції державного рівня значення часто знімають на камеру та показують по телебаченню. У цьому випадку флористи обов'язково враховують той факт, де буде встановлена ​​камера. Квіти розміщуються саме так, щоб оператор міг зняти виступаючого з гарною фоновою картинкою.

 

Діловий підхід та якісна реалізація

Наша компанія добре знає, що послуги з оформлення заходів мають надаватись на високому рівні. Наш підхід дозволяє повністю забезпечити зал квітковими композиціями, щоб створити в ньому одночасно ділову та розслаблюючу обстановку.

Ми суворо ставимося до своєї роботи, а тому ретельно стежимо за тим, щоб у букети збиралися тільки свіжозрізані та здорові квіти. Самі букети створюються не конвеєрним способом. Над кожною композицією працює окремий флорист. Тому ви можете бути впевнені, що всі наші букети зібрані з ретельним підбором кольорів та декоративних елементів.

Ми стежимо за тим, щоб усі композиції були готові до дня проведення заходу. Квіти завчасно доставляються в конференц-зал і розставляються на заплановані місця за кілька годин до проведення заходу.

 

Послуги з оформлення заходів

Наша компанія надає повний комплекс послуг із оформлення заходів. У нас можна замовити:

 • складання букетів квітів;
 • букети для розміщення на підлозі чи столі;
 • розміщення квіткових композицій по конференц-залу;
 • складання окремих композицій з урахуванням побажань замовника.

Якщо ви хочете провести конференцію на належному рівні та не турбуватися за оформлення зали, тоді вам варто звернутися за професійними послугами до компанії DonPion. Наш флористичний салон надає повний комплекс послуг та забезпечить ваш захід вдалими квітковими композиціями у необхідній кількості.

 

Переваги оформлення конференцій у DonPion

Ми одразу реагуємо на запит клієнта та надаємо йому вже готові рішення. Якщо людина не знає, як прикрасити конференц-зал, то наші флористи візьмуть цю роботу на себе. У нас можна замовити різноманітні букети квітів за доступною вартістю. Серед наступних переваг нашого салону слід зазначити:

 • у нас працюють досвідчені флористи з більшим стажем;
 • ми готові прикрасити конференц-зал будь-якої площі;
 • підготуємо приміщення для найвідповідальнішої події;
 • доставимо квіти для прикрашання зали у вказаний час;
 • завжди задовольняємо індивідуальні запити клієнтів.

Якщо ви хочете, щоб декоративне оформлення конференц-залів пройшли на найвищому рівні, звертайтеся за допомогою до нашої компанії у зручний для вас час.

 

Консультації з оформлення конференцій Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: