Наверх ˄

Фітостіни


Екологічність та натуральність стала давно новим трендом при оформленні інтер'єрів. Останнім часом все більше людей прагнуть прикрасити житлову або офісну зону за допомогою живих рослин. Майстри декору допомагають їм по-новому подивитись на цей процес. Якщо раніше достатньо було розставити вазони по підвіконнях, столах і підлозі, то сьогодні тенденція в озелененні зробила крок набагато далі. Вертикальна жива стіна є ефектним і незвичайним способом озеленення інтер'єрів. Багато варіантів її формування дозволяють створювати унікальні інтер'єри для кожного конкретного випадку.

 

Фітостіни зі стабілізованого моху в DonPion

Найпоширенішими декоративними елементами з озеленення інтер'єрів є фітокартини та фітопанелі. Наша компанія пропонує створити фітостіни за сучасним зразком з використанням ліан та екзотичних рослин. Для формування фітостіни використовуємо також стабілізований мох. Декор живої стіни з моху є рельєфним, об'ємним та привабливим.

Наші дизайнери використовують передові техніки, які дозволяють сформувати фітостіни з моху, за якими просто і легко доглядати. Якщо ви хочете змінити свій офіс або житловий інтер'єр, ви можете розраховувати на професійну допомогу наших співробітників. Ми консультуємо з будь-яких питань та створюємо план з оформлення приміщення з урахуванням усіх побажань клієнта.

 

Що таке фітостіни

Фітостіна являє собою вертикальну конструкцію, яка покрита рослинами, що можуть плестись. В основу сучасних фітостін наші дизайнери закладають готові фітомодулі. В них висаджуються рослини у порядку, щоб при їх рості вони могли створювати щільну вертикальну стіну.

Розсаджувати рослини можна як у спеціальні фітомодулі, так і в горщики. Перевага висаджування рослин у горщики полягає в тому, що горщики можна міняти місцями. Коли рослина захворіла, її легко можна видалити і замінити на нову. У нас можна замовити живу стіну із автоматичною системою поливу. Це дозволяє спростити догляд за зеленою композицією.

 

Виробництво стін з моху

Стіни створюються на основі стабілізованого моху. Така конструкція має можливість зберігати свій оригінальний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Створюються такі стіни за принципом видалення вологи та заміни її гліцерином. Дана субстанція має всі необхідні поживні речовини, які потрібні рослині.

Купити живу стіну у Києві можна в різних варіантах. Фіксація моху на фітостіні здійснюється за допомогою спеціальних фіксуючих елементів. Якщо правильно доглядати за такою зеленою конструкцією, то вона може прослужити кілька років і більше.

 

Догляд за фітостенами

Живі квіти на стінах потребують регулярного догляду. Зелені вертикальні панелі мають автоматичні системи поливу, що значно спрощує догляд за ними.

Регулярний догляд включає:

 • обробка пестицидами;
 • підживлення рослин за допомогою спеціальних добрив;
 • видалення старого листя;
 • діагностика та заміна пошкоджених деталей у системі автоматичного поливу;
 • перепрограмування системи поливу внаслідок зміни пори року;
 • чищення бака, де знаходиться вода.

Щоб фітостіна росла і не втрачала оригінального вигляду, за нею необхідно встановити догляд не рідше одного разу на тиждень протягом першого півроку. Якщо правильно доглядати фітостіну, то надалі термін догляду буде зменшуватися до 1-2 разів на місяць.

 

Рослини для фітостіни

Зелена жива стіна створюється із спеціально підібраних рослин. Як правило, для цього використовуються рослини з такими особливостями:

 • невибагливість у догляді;
 • які здатні плестись;
 • які володіють розвиненою кореневою системою.

Серед найпопулярніших рослин, які використовуються для створення фітостіни, необхідно відзначити такі види:

 • плющ;
 • філодендрони;
 • хлорофітум;
 • папороть;
 • драцени;
 • ліани;
 • сукуленти.

Для формування фітостін можна використовувати як одну рослину, формуючи з неї рівну та однорідну структуру, так і комбінувати рослини, які будуть задавати для фітостіни певну рельєфність. Щоб прикрасити інтер'єр у мінімально короткий термін, звертайтеся до нас за професійною допомогою у зручний для вас час.

 

Консультації по фітостінам Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: