Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Хвойні дерева та чагарники

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Хвойні дерева та чагарники підтримують красу саду протягом усього року. Відсутність вічнозелених насаджень робитиме прибудинкову територію нудною та неповноцінною у зимовий час. Декоративні хвойні рослини також здатні підтримати красу саду в міжсезоння, коли більшість рослин починає в'янути та засипати. Клас хвойних дерев та чагарників представлений широкою групою рослин, які відрізняються між собою за формою, висотою та іншими зовнішніми ознаками. Це невибагливі догляду рослини, які легко приживаються і не потребують багато уваги, але при цьому дуже добре вносять різноманітність у ландшафтному дизайні.

 

Хвойні дерева – вічнозелені прикраси для вашої оселі

Декоративні хвойні дерева стануть чудовою прикрасою для саду різного розміру та форми. Їх можна висаджувати поодинці або невеликими групами. Дуже добре виглядають хвойні дерева, висаджені однією лінією вздовж паркану або головних доріжок. Таким чином, з них можна формувати живий тин.

Якщо ви бажаєте купити хвойні рослини в Україні на нашому сайті, то ви знайдете багато різних варіантів. У нас в асортименті представлені хвойні дерева:

  • різного виду;
  • привабливої форми;
  • у яких голочки можуть мати різні розміри та колірне забарвлення.

У каталозі можна побачити рідкісні хвойні рослини, які стануть справжнім смарагдом для вашого саду. Якщо ви бажаєте виділити свою ділянку та привернути до неї увагу з боку перехожих, то обов'язково включайте в оформлення прибудинкової території хвойні дерева.

 

Причини вибрати хвойні дерева та чагарники

Причинами того, щоб купити хвойні рослини є безліч факторів. Насамперед вічнозелена рослина привертає до себе увагу з декоративної точки зору. Посадивши таку рослину на вашій ділянці, ви забезпечуєте для неї наявність прикрас у зимовий період.

Серед інших причин слід зазначити:

  • деякі хвойні дерева і чагарники займають багато місця, тому вам достатньо буде купити кілька рослин, щоб з їх допомогою прикрасити велику ділянку саду;
  • хвойні рослини не потрібно сильно доглядати;
  • вони дуже добре приживаються практично на будь-якому ґрунті і не вимагають багато води для поливу.

На нашому сайті ви також можете вибрати кімнатні хвойні рослини. Вони, порівняно з вуличними варіантами, мають компактні розміри. Купити домашній варіант хвойної рослини варто з тієї причини, що вони виглядають на тлі житлового інтер'єру дуже оригінально і привабливо. Вони також не вимагають особливого догляду і добре виглядають на тлі будь-якого стилю в інтер'єрі.

Важливо також пам'ятати, щоб будь-які хвойні рослини несуть у собі як декоративний, а й оздоровчий ефект. У великій кількості на ділянці вони здатні створювати здоровий мікроклімат завдяки своїй здатності очищати повітря.

 

Як вибрати хвойне дерево та чагарник

Вибираючи декоративні хвойні рослини для дому в першу чергу необхідно звертати увагу на їх розміри. Деякі хвойні дерева можуть зростати у висоту понад 3 м. Якщо посадити їх у неправильному місці, то вони затінять ділянку. Тому їх точно не варто висаджувати перед вікном. Як правило, великі хвойні дерева висаджуються вздовж паркану та головних доріжок. Таким чином, вони виступають у ролі зонування та певним захистом від вітру.

Вибираючи низькорослі хвойні чагарники, потрібно знати, наскільки вони розростаються в діаметрі. Тому що через кілька років вони можуть сильно розростити і якщо посадити їх на невеликій ділянці, то їм далі ставатиме на ньому тісно і вони перекриватимуть інші рослини.

Перед тим як хвойні рослини купити поцікавтеся, як їх висаджувати і як їх доглядати. Як правило, відразу після посадки грунт потребує того, щоб він був постійно вологим. Тому їх треба поливати та мульчувати навколо них землю. Також деякі рослини, щоб надавати їм форму, потрібно стригти. Робиться це на початку весни, перш ніж розпочнеться рух соку.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: