Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Квітка Мімоза

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Ще кілька десятиліть тому мімоза мала велику популярність на міжнародний жіночий день. Якщо розглядати історію цієї рослини, необхідно сказати, що справжня мімоза родом з Бразилії, де вона має квітки рожевого кольору. У продажу покупці можуть побачити квіти із жовтим пухнастим суцвіттям. В інтернет-магазині DonPion мімози доступні для покупки у будь-яку пору року. У нас ви можете придбати ексклюзивні рослини за прийнятною вартістю.

 

Мімоза – що за квіти

Мімоза є невеликою кустарною рослиною з щільними стеблами, на яких виростають пухнасті дрібні бутони. Гілки мімози покриваються листям, яке по формі схоже з хвойними голками. Важливою перевагою цієї квітки є її аромат. Навіть після того, як рослина висушиться, від неї продовжує виходити привабливий запах. Для мімози характерний теплий мікроклімат. Однак, незважаючи на це інтернет-магазин DonPion пропонує купити мімозу у Києві практично в будь-який час. Наш флористичний салон готовий зробити все необхідне, щоб ви отримали ці квіти за першої необхідності. Мімоза стане чудовим доповненням до будь-якого букета. Вона є самодостатньою рослиною, з якої створюються привабливі монобукети.

 

Мімоза - символ подарунка на 8 березня

Як і раніше, сьогодні можна замовити мімозу в Києві на свято 8 березня. Жінки будуть дуже раді букету, в якому будуть присутні ці рослини.

Оскільки мімоза користується великою популярністю на 8 березня, флористи вирощують ці рослини у великій кількості до цього дня. Для зручності збирання чагарники вирощують не більше 10 метрів для зручності зрізу гілок із суцвіттям. Якщо ваша дружина відчуває позитивні емоції до яскравих джерел ароматів, тоді обов'язково подаруйте їй мімозу. Навіть парфумери вносять її в основу виготовлення елітних парфумів.

 

З чим мімозу поєднувати у букеті

Мімоза символізує собою настання перших теплих весняних днів. Тому ця рослина добре поєднується з первоцвітами. Флорист часто комбінує мімозу з такими квітами як:

  • тюльпани;
  • нарциси;
  • троянди;
  • ромашки;
  • маки;
  • інші.

Часто з мімози виготовляють монобукети, які виглядають самодостатньо та привабливо. Дуже стильно виглядають композиції, які створюються на основі розміщення мімози по всій площі кошика або капелюшної коробки.

 

Коли сезон у квітки мімоза?

У великій кількості рослини вирощуються на свято 8 березня. Завдяки старанням флористів квіти мімози купити у Києві можна вже у лютому. Це квітка, яка любить тепло, а тому її сезон припадає на теплу пору року. На прилавках нашого інтернет-магазину ви завжди можете побачити мімозу в букетах, де вона поєднується з весняними та літніми квітами.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: