Наверх ˄

Романтичні оформлення


Перша ступінь взаємин молодих людей починається на романтичному побаченні. Чим ця зустріч яскравіша і оригінальна, тим вона більше запам'ятається і стане надійною основою для міцних майбутніх взаємин. Як правило, на першому побаченні чоловік намагається проявити себе у всій своїй красі. На першому побаченні йому необхідно вразити дівчину, щоб вона виявила до нього довіру, цікавість та інтерес. Щоб романтичне побачення пройшло успішно, для чоловіка необхідно подбати про його оформлення. Створена обстановка зробить його незвичайним і незабутнім.

 

Романтичне оформлення

Романтичне оформлення вечора передбачає створення затишної та романтичної обстановки, яка спонукатиме до:

 • милої розмови;
 • легкого флірту;
 • відвертим поглядам;
 • поцілунків.

Для цього необхідно підготувати місце, де розгортатимуться основні дії. Як правило, молода людина запрошує дівчину на побачення до ресторану чи кафе. Однак провести романтичне побачення можна не лише у громадському закладі. За величезного бажання можна запросити дівчину на:

 • прогулянку до лісу;
 • лавандове поле;
 • дах будинку;
 • пікнік;
 • озеро;
 • прогулянку по річці.

Також романтичне оформлення буде доречним під час проведення весілля, відпочинку на курорті у готельному номері, а також у момент освідчення в коханні. Красива обстановка зможе наголосити на урочистості та інтимності моменту, дозволивши вам повністю насолодитися романтичною зустріччю.

 

Які послуги пропонує DonPion

Флористичний салон DonPion пропонує створити романтичне оформлення інтер'єру або іншого місця, де буде проведено побачення за допомогою красивих та свіжих квітів. У нас працюють найкращі флористи, які створюють композиції із селекційних квітів з усього світу. Досвідчені флористи оформляють все тонко, вишукано та швидко. У кожну композицію ми додаємо романтику, щирість та красу. Вам лише варто зателефонувати нам, щоб замовити романтичне оформлення для першого побачення або іншого особливого випадку. Ми зробимо все завчасно, так щоб ви могли запросити хлопця на побачення, яке пройшло б для вас найкращим чином.

Нашими клієнтами є як чоловіки, так і дівчата. Більшість чоловіків бажає підготувати для дівчат сюрприз у вигляді романтичного побачення, а тому вони хочуть створити затишну та гарну атмосферу. На те саме розраховують і дівчата, які хочуть зробити приємний комплімент для своєї молодої людини і провести з ним чудові миті в затишній та розслабленій обстановці.

 

Вартість послуги

Для створення романтичного настрою вам не потрібно мати значний бюджет. Ми готові запропонувати вам варіанти, які повністю відповідатимуть вашим фінансовим можливостям. Часом для того, щоб оформити місце для побачення красиво та затишно, достатньо кількох креативних ідей, які не вимагатимуть серйозних витрат. В даному випадку вартість романтичного оформлення буде доступна для замовлення і при цьому буде створена чудова обстановка, в якій молоді люди зможуть розслабитися та отримати задоволення від проведеного часу.

Для тих, хто хоче провести побачення у розкоші, шармі та показати для дівчини, на що він здатний заради неї, ми пропонуємо оформити місце для побачення за допомогою дорогих декоративних елементів. Наші дизайнери готові прикрасити приміщення за допомогою:

 • декоративні ліхтарі;
 • безліч свічок;
 • розкішний букетів квітів;
 • оригінальних квіткових композицій.

На місці для побачення ми готові використовувати імпортні квіти або екзотичні рослини, які справлять дивовижне враження на молоду дівчину. Якщо ви хочете дізнатися точну вартість наших послуг для кожного конкретного випадку, ви можете зателефонувати нашому менеджеру, який проконсультує вас з усіх питань.

 

Скільки чекати на оформлення

Якщо у вас не вистачає фантазії та підручних матеріалів для того, щоб оформити перше побачення, ви можете залучитися підтримкою нашої компанії. Ми намагаємося робити все швидко, а для оформлення використовуємо творчий підхід. Ви можете звернутися до нас та замовити оформлення вже на завтра чи навіть на сьогодні. Однак Вам необхідно розуміти, що чим більше часу є у наших флористів на підготовку, тим цікавіше та оригінальніше вони зможуть прикрасити те місце, де відбуватиметься побачення. Тому ви можете звертатися до нас як за кілька днів до побачення, так і за кілька тижнів. Якщо ви хочете дійсно щоб на вашому побаченні все було ідеально, краще звернутися за допомогою якомога раніше. Зі свого боку, ми гарантуємо, що зробимо оформлення таким чином, щоб воно відповідало всім вашим побажанням.

 

Консультації по романтичному оформленню Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: