Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Корпоративним клієнтам

Фільтри
Ціна
Сортувати по:
Немає доступних товарів.
Будь ласка, змініть значення фільтра або перегляньте інші колекції

Всі компанії зацікавлені в тому, щоб:

- поліпшити свій імідж і створити пам'ятний фірмовий стиль;

- зміцнити відносини з клієнтами і партнерами;

- підвищити лояльність співробітників і залучити нових клієнтів.

Пропонуємо вам комплексне корпоративне обслуговування!

Станьте нашим клієнтом і дивуйте своїх замовників, партнерів і співробітників, даруєте їм радість і величезне задоволення.

До ваших послуг:

- Вітальні букети. Для вас ми створимо ексклюзивні фірмові букети і доставимо їх за адресами.

- Оформлення офіційних заходів і бізнес флористика. Створити сприятливу для переговорів атмосферу, щоб укласти вигідний контракт. Створити особливий святковий настрій. Просто озвучте нам своє «Хочу», і ми запропонуємо вам найкращі рішення.

- Рослини і кашпо. Поліпшите настрій співробітників і підкресліть значимість і статус вашої компанії. Навіть один елемент фітодизайну, будь то зелена перегородка, фітокартина або фітостіна, здатний повністю перетворити простір.

- Упаковка подарунків і вітальних кошиків. Будь-який, навіть самий незвичайний подарунок ми зробимо ще презентабельнішим і бажанішим.

- Оформлення вітрин і декор магазинів. Створіть вітрину, перед якою не встоїть жоден покупець.

- Який би захід не планувався, яких би важливих гостей не чекали, ви завжди отримуєте обслуговування по вищому розряду.

Чому ми так упевнені в цьому?

- Наші фахівці працюють на квітковому ринку України вже понад 15 років. Це більш ніж достатній термін, щоб обзавестися потрібними зв'язками, надійними партнерами і хорошою репутацією.

- Доставка квітів проводиться власною кур'єрською службою, а це значить, що замовлений подарунок або букет буде отримано вчасно.

- 100% гарантія свіжості квітів.

Чому корпоративне обслуговування вигідно для вас?

  1. Економія бюджету - до 30%. Не потрібно витрачати астрономічні суми на покупку подарунків. Для вас ми пропонуємо дисконтну програму і спеціальні корпоративні ціни.
  2. Попадання «в десятку». З вами працює ваш особистий менеджер, який знає ваш фірмовий стиль, смаки ваших співробітників і партнерів. Вам не потрібно згадувати, які квіти любить ваш головний бухгалтер, і у кого зі співробітників День народження в найближчі дні. Все що вам для цього необхідно, це скласти графік поздоровлень співробітників і партнерів компанії.
  3. Графік поздоровлень. Просто надішліть нам адреси і список імен на початку року - і ваші клієнти, партнери та співробітники отримають вітання на свій День народження або в будь-яке інше свято.
  4. Прозора робота. Ви отримуєте детальні звіти, коли, кому і який букет був доставлений.
  5. Зручна оплата. При укладанні договору ви отримуєте можливість оплачувати всі виконані замовлення за підсумками місяця.

За додатковою інформацією, розробкою індивідуальних проектів з корпоративного обслуговування звертайтеся за телефоном +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: