Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Сухоцвіти

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Доставка сухоцвітів

Сухоцвіти сьогодні на піку популярності. За останні роки флористи значно вдосконалили технології підготовки сухих квітів, що дозволяє створювати приголомшливі по красі композиції.

Інтернет-магазин DonPion - найкращий вибір для покупки сухих квітів з доставкою по Києву і області. Замовити квіти легко, для цього варто залишити заявку на сайті або зателефонувати за телефонним номером, вказаним на інтернет-сторінці.

 

Що таке сухоцвіти

Сухоцвіти - висушені частини рослин і квітів, які протягом тривалого часу зберігають декоративність і привабливість. Сухоцвіти відрізняються тим, що їх забарвлення зберігається на тривалий час.

Сухоцвiтна флористика - займає особливу нішу в сфері квіткового мистецтва. Адже любителі рослин здавна засушують квіти, роблять з них картини, гербарії, прикраси, ікебани, панно. Саме зараз створення ансамблів із сухоцвітів – дуже затребуваний і модний напрямок. Купити сухоцвіти сьогодні може кожен.

Одна з головних причин полюбити сухі квіти - це можливість безмежної творчості. Різноманіття видів, сортів, колірної гами і фактур сухоцвітів дає можливість майстрам втілювати в життя свої кращі ідеї. Такі колекції не потребують приводів. Ансамблі із сухоцвітів хочеться довго розглядати, ними приємно захоплюватися і насолоджуватися. Аранжовані сухоцвіти не в'януть, вони довго нагадують про приємні хвилини в життi.

 

Асортимент сухоцвітів DonPion

Великий вибір сухоцвітів на будь-який смак і бюджет представлений в каталозі салону DonPion:

 • «Фіолетова статиця»;
 • «Лаванда і бавовна»;
 • «Фуксія»;
 • «Червоний лагурус»;
 • «Сонячний».

Останні напрямки в моді пов'язані з сильним бажанням увічнити елементи живої природи в інтер'єрі приміщення. Це яскраво простежується у високому попиті на елементи декору: сухоцвіти і штучний мох. Вважається, що стабілізовані рослини вносять особливу атмосферу в дизайн інтер'єру і обстановку кімнати.

 

Як вибрати сухоцвіти

Теоретично будь-яка квітуча рослина після висушування може вважатися сухоцвітом, але з точки зору флористики далеко не кожна рослина здатна зберегти цілісність і естетичність після зрізання і сушки. Сухоцвіти кардинально відрізняються від композицій з живих квітів. У них укладена зовсім інша естетика. У них є сезони збору, особливі технології вирощування та методи сушіння.

Зазвичай в колекції із сухоцвітів входять:

 • Лагурус, або зайцехвіст- багатьом відомий елемент ансамблю з сухоцвітом. Він схожий на пухнастий хвіст зайця, і надає колекції справжню ніжність. Перевага лагуруса в тому, що йому можна надавати різне забарвлення і застосовувати для тематичних композицій.
 • Лаванда. Найбільш романтична, «дівоча» рослина. Лаванда додає ансамблю французький шарм, а її запах знімає напругу.
 • Геліхрізум, або солом'янка. Він володіє різноманітністю відтінків від білого до благородного винного і має виразну форму.
 • Авена, фаляріс, кортадерии, трясунка, ковила, перекотиполе.

DonPion запрошує замовити сухоцвіти з включеним в композицію бавовною.

 

🥀Скільки коштує доставка сухоцвітів в Києві?

Розцінки на доставку:

 • продукція вартістю більше 1 тис. 400 грн. - безкоштовно;
 • продукція вартістю менше 1 тис. 400 грн. - 200 грн.;
 • шлях довжиною до 10 км від межі Києва - 500 грн.;
 • шлях довжиною більше 10 км від межі Києва - вартість розраховується в кожному випадку індивідуально.

❤️Як оформити адресне замовлення сухоцвітів

На офіційному сайті DonPion не складає труднощів оформити розвезення сухоцвітів:

🎀Чи можна замовити сухоцвіти по Київській області

Салон DonPion приймає замовлення на сухоцвіти з доставкою по Київській області.

Розцінки на доставку сухоцвітів:

 • шлях довжиною до 10 км від межі Києва - 500 грн.;
 • шлях довжиною більше 10 км від межі Києва - вартість розраховується в кожному випадку індивідуально.
читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: