Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Хлопавки

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Одним із найкращих подарункових аксесуарів на день народження або вечірку є хлопавки з блискітками. Це простий та недорогий спосіб підняти гостям настрій та зарядити всіх позитивними емоціями.

 

Як вибрати хлопушку на свята

При виборі хлопавки звертайте увагу на її наповнювач. Це можуть бути:

  • серця;
  • нарізана фольга;
  • грошовий папір;
  • конфетті;
  • серпантин;
  • зірочки;
  • вирізані з паперу різнокольорові іграшки.

Вибирати хлопушку слід із тематики заходу. На дитяче свято підходять практично всі наповнювачі. Що стосується дорослого свята, то найбільше підходять наповнювачі у вигляді купюр, зірочок та серпантину.

 

Види хлопавок

На свято можна придбати піротехнічну хлопушку. Вона є картонний циліндр зі шнурком. Усередині знаходиться фольгований або інший наповнювач, який міститься у капсулі.

Інший вид хлопавок – пневматичні. Такі хлопавки відрізняються підвищеною безпекою. На відміну від першого виду, у них відсутній піротехнічний заряд. Конструкція передбачає наявність балона зі стисненим повітрям.

Хлопавки продаються різних розмірів. Великі хлопавки з конфетті можуть бути довжиною більше одного метра. Але це лише пневматичний виріб. Щодо піротехнічних хлопавок, то їх довжина знаходиться в межах 0,1-0,2 метра.

Святкові бумфеті також відрізняються зовнішнім оформленням. Виріб мають привабливі малюнки різних тематик.

 

Як правильно користуватися хлопавками

При використанні хлопавки її необхідно направляти вгору. Бажано не у бік гірлянди чи люстри. Якщо це піротехнічний виріб, то для того, щоб він вистрілив, необхідно просто смикнути за шнур або кільце. Внаслідок різкого руху виникає іскра, яка запускає піротехнічний заряд. При цьому утворюється газ, який видавлює наповнювач назовні. Пневматична хлопушка складається із двох частин. Одна частина містить наповнювач, а інша – балон із стисненим повітрям. Хлопавка приводиться в дію шляхом прокручування обох частин одночасно в різні боки.

Якщо ви бажаєте придбати святкові та весільні хлопавки з відповідним для вас наповнювачем, то можете знайти їх в інтернет магазині Don Pion. Доступна на хлопушку ціна дозволяє кожному придбати цей виріб на будь-яке свято.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: