Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Рослини-хижаки

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

У природі зустрічається багато дивовижних рослин. Однак найбільш унікальними є хижі рослини, які ще називають м'ясоїдними. Адже вони харчуються комахами. У природі налічується близько 700 видів рослин-хижаків, які ростуть по всій земній кулі. У великій кількості такі рослини знаходяться у болотистій місцевості, де за день пролітає велика кількість комах. Вважається, що рослини, які росли на болоті, видозмінилися своїм листям. У результаті вони стали схожі на пастки. Через них вони захоплюють і вбирають комах, а також необхідний азот для росту.

Незважаючи на свою унікальність та оригінальний зовнішній вигляд рослини-хижаки можна вільно придбати у нашому флористичному салоні. Ми пропонуємо для покупців широкий вибір цікавих та оригінальних рослин, які зачарують собою будь-якого покупця, як своїм зовнішнім виглядом, так і здатністю харчуватися дрібними живими організмами.

 

Які бувають рослини-хижаки

Рослини-хижаки можуть мати три типи пасток:

  • активні;
  • напівактивні;
  • пасивні.

Кожен вид по-своєму унікальний та цікавий. До активних пасток належать рослини Венера Мухоловка. Серед рослини цього типу вона користується найбільшою популярністю. Листя рослини захоплюють комах, стискаючи їх у капкані. У цієї рослини листя складається з двох половинок. Кожна половинка має зубчики або вії, які закриваються, як тільки на м'яку внутрішню частину потрапляє комаха. Усередині кожного листочка знаходяться рецептори. Якщо зачепити один із них, то з рослиною нічого не станеться. Це своєрідний захист від попадання вологи чи вітру. Але якщо зачепити відразу кілька волосків, то пастка закривається. За цим процесом дуже цікаво спостерігати як дітям, так і дорослим.

До напівактивних пасток належить така рослина як Росянка та Жирянка. На поверхні листків знаходяться липкі залози, які можна порівняти з клейкою речовиною. Як тільки на неї потрапляє комаха, вона прилипає, а сам листок згортається. Процес згортання листа може тривати до 40 хвилин. Липка речовина, яка знаходиться на листку, має у своєму складі речовину, яка діє на комаху, як транквілізатор. Чим більше комаха в'язне в цій речовині, тим швидше вона перестає рухатися і стає безпорадною перед рослиною.

До рослин-хижаків, які мають пасивний тип пастки, відноситься Сарраценія. Рослина привертає увагу до себе комах за рахунок ароматичного та солодкого нектару. Знаходиться цей нектар у своєрідному сосуді. Коли комахи потрапляють усередину, то вони вже не можуть вибратися вгору по стінах, тому що вони дуже слизькі. У такій посудині надалі комаха розчиняється, чим живиться рослина.

 

Особливості покупки хижих рослин

При купівлі рослин-хижаків потрібно звертати увагу на специфіку їхнього догляду. У домашніх умовах рослина не зможе самостійно харчуватися комахами, а тому кожна окрема рослина вимагатиме від вас спеціального догляду.

Найпростіше в будинку завести Венеру Мухоловку. Періодично її необхідно підгодовувати мухами. Як їжу можна давати прості шматочки м'яса. Це цікава рослина, яка є безпечною для дітей. Вони можуть класти палець у саму пастку, яка захлопуватиметься і тим самим потішатиме своєю дією ваших дітей.

Якщо ви не знаєте яку рослину-хижак вибрати і не знаєте як за нею доглядати, ви можете звернутися за допомогою в наш флористичний салон. У нас працюють досвідчені флористи, які не тільки підкажуть яку рослину для вас краще вибрати, але і обов'язково дадуть повну інформацію про те, як правильно за нею доглядати. В асортименті нашого інтернет-каталогу ви знайдете велику кількість оригінальних та цікавих рослин, які ви зможете придбати за вигідною ціною.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: