Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Ритуальна флористика

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Квіти дарують не лише за часів радості, а й у моменти смутку. Проводити в останній шлях родича, друга або близької людини обов'язково необхідно з траурним букетом. Також для вшанування пам'яті покійного купуються жалобні вінки, які кладуться на могилу чи надгробок. Інтернет-магазин DonPion пропонує купити поминальні квіти в Україні у відповідному оформленні та з пам'ятними стрічками. Ми пропонуємо доступну вартість на наші послуги та готові виготовити вінок під наявний бюджет.

 

Ритуальна флористика

Біль втрати близької людини можна певною мірою згладити за допомогою поминальних квітів. Траурна флористика є напрямом, у межах якої виготовляються вінки з певної техніки з правильним підбором кольорів та його відтінків.

Замовити квіти на цвинтарі краще у спеціалістів, які добре знають, як має виглядати букет чи вінок на поминальну подію. Траурна флористика передбачає виготовлення букетів із різних елементів:

 1. Живих квітів. Їх кладуть на могилу або встановлюють на підставку. Букети доповнюються жалобними стрічками.
 2. Вінки живих квітів. Квіти підбираються у строгій колірній гамі.
 3. Вінки зі штучних квітів. Для виготовлення використовуються якісні матеріали, які не втрачають своєї зовнішньої форми та кольору під впливом зовнішніх факторів. Мають меншу вартість порівняно з вінками із живих квітів.
 4. Кошик. Їх часто купують не лише на день поховання, а й на пам'ятну дату для покладання біля меморіалів, стел та пам'ятників.

Купити жалобні квіти можна в день похорону, а також на дев'ятий та сороковий день. Такі композиції будуть доречними на рік після відходу людини з цього світу, а також у поминальні дні.

 

Квіти на похорон

Вибирати квіти на похорон потрібно з урахуванням їхньої символіки. Найчастіше в такі дні люди купують:

 • троянди;
 • лілії;
 • хризантеми;
 • гвоздики;
 • нарцис;
 • гладіолуси;
 • незабудки;
 • гіацинти.

Обов'язково потрібно звертати увагу на відтінок кольорів, оскільки кожен із них несе у собі певний символізм:

 • червоний – пам'ять та вічне кохання;
 • білий – сльози та смуток;
 • блакитний – чистоту та благодать;
 • жовтий – відродження та безсмертя душі;
 • зелений – оновлення життя та вічність.

Вінки флористами виготовляють замкнуту овальну форму. Така композиція символічно позначатиме гіркоту втрати, повагу і вічну пам'ять про людину, яка померла.

Якщо вам потрібна доставка жалобних квітів, наш флористичний салон організує все на належному рівні. Адже ми добре знаємо, що біль втрати коханої людини забирає багато сил та енергії, а тому ми намагаємось надати максимально якісний, зручний та оперативний сервіс, щоб організація похорону не так сильно вас турбувала. З нашого боку доставка квітів на похорон здійснюється в максимально короткі терміни за вказаною адресою.

 

Види траурних квітів

Для створення жалобних вінків підбираються певні квіти у строгих відтінках. Наприклад, троянда червоного кольору може символізувати мучеництво покійного. Коли до вінка додається гілки сосни, вони уособлюють безсмертя душі. Наявність на вінку гілок верби означає початок нового життя.

Часто на похороні використовуються гвоздики, які символізують вічність і подяку. Хризантема виступає символом безсмертя, а іриси символом скорботи. Весь цей символізм флористи обов'язково враховують при складанні вінків на замовлення. Якщо ви хочете купити квіти на цвинтарі в Києві і бути впевнені в тому, що вони будуть підібрані правильно з погляду оформлення та символізму, тоді звертайтеся за професійною допомогою до нашого флористичного салону.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: