Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Картини за номерами

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Що таке картини за номерами?

Картини за номерами – це чудовий сувенір для тих, хто хоче навчитися основ живопису. На підготовлену для роботи основу – це полотно, але може бути дошка, фанера або звичайний картон – наноситься контурне зображення будь-якої відомої картини. Весь контур картини розбитий на дрібні фрагменти, яким надано номери. Майбутньому художнику, таким чином, просто потрібно наносити мазки фарби, що відповідають позначенням на повнокольорову репродукцію картини, що додається.

Як правило, такі сувеніри продаються в комплекті з флаконами якісної, швидковисихаючої акрилової фарби. Виробник додає до майбутньої картини практично всю колірну палітру, в окремих випадках – лише флакони з основними кольорами, які необхідно змішати для отримання інших кольорів та відтінків. Але, як правило, вже готові кольори ретельно підібрані виробником під оригінальне зображення, і художнику залишається лише уважно підбирати наявні фарби, відповідно до номерів, які вказані на полотні.

Не варто сумніватися в тому, що при вдумливому підході підсумковий результат чітко розфарбованої картини перевершить усі очікування, і картина займе місце на стіні будинку. У будь-якому випадку цей вид дозвілля гарантує дуже незвичайну розвагу.

Купити картини за номерами у студії DonPion – відмінне рішення.

 

Як вибрати картину за номерами

Зазвичай вибір художнього матеріалу для творчого відпочинку має на увазі розуміння нюансів роботи. І вибір картини за номерами також має супроводжуватися знанням специфіки та особливостей цього виду творчості. Це забезпечить повне задоволення від процесу творчої роботи і ефектний результат.

Число брендів, що запрошують випробувати свої сили у цьому виді мистецтва, постійно збільшується. А провідні постачальники картин за номерами не втрачають зайнятих позицій, розробляють нову продукцію, підвищують якість та вдосконалюють тематичні лінії. Кожен виробник має свої особливості:

  • Крім комплектуючих набору, на яких митці-аматори завжди повинні акцентувати увагу, обов'язково потрібно знати рівень складності картини. Цей параметр змінюється від 1 до 5, де 1 – мінімальний рівень складності, а 5 – найскладніший рівень.
  • Кількість фарб у наборі безпосередньо залежить від насиченості кольору сюжету. Це не пов'язано з рівнем складності. Зазвичай у картинах невеликого розміру кольорів менше, але й сюжетна лінія не відрізняється складністю композиції, і не потребує великого розмаїття кольорів. Комплекти середнього або великого розміру можуть містити від 8-ми до 45-ти кольорів.

 

Асортимент картин за номерами в DonPion

Картини за номерами – досить молодий та новий тренд у творчості дорослих та дітей. Звичайне зафарбовування пронумерованих ділянок полотна акрилом на водній основі створює ексклюзивну творчу роботу.

Психологи радять цей захоплюючий вид творчості, оскільки це розслаблююче заняття сприяє моральному умиротворенню та відпочинку. Оформлена в рамку, картина чудово прикрасить інтер'єр квартири, будинку або послужить чудовим подарунком.

Магазин DonPion пропонує на вибір будь-який сюжет картин за номерами з букетами квітів:

Картини-розмальовки з квітами за номерами – супермодний вид антистрес-хобі.

 

Купити картину за номерами з квітами

Один із найпопулярніших видів картин за номерами, це, звичайно, квіткові букети. Величезна кількість художників – відомих і не дуже, віддавали данину чудовим квiтам. Такі картини називають натюрмортами. На сьогоднішній день картини за номерами із квітами – на вершині популярності. Адже що може бути прекраснішим і яскравішим, ніж квіти, серед яких кожен може знайти свою улюблену рослину.

Хто зможе встояти перед королевою квітів – трояндою? Чи перед крихкими та витонченими тюльпанами, чи перед півоніями, які символізують любов, щастя та багатство?

А якщо ви побажаєте наповнити свій будинок променями сонячного тепла, вибирайте картину за номерами зі соняшниками. Ця сонячна квітка наповнить будинок не лише теплом, а й енергією достатку та благополуччя.

Популярними та завжди затребуваними є картини з маками у вазі. Складність цих полотен – максимальна, а отже, після завершення роботи ви відчуєте, що стали справжнім художником.

Непростий в роботі бузок усіх кольорів. Ця квітка напоїть інтер'єр ароматами весни.

Головна перевага наборів для творчості в тому, що результатом роботи можна насолоджуватися довгі роки. Готові зображення виглядають цікаво в кухнях та вітальнях, спальнях. Клієнти задоволені якістю акрилових фарб і у відгуках часто зазначають, що ними легко промальовувати навіть дрібні деталі.

В інтернет-магазині DonPion можна знайти малюнки своєї улюбленої тематики та прикрасити будинок барвистими, цікавими сюжетами. Доставка замовлень по Києву та області швидка, здійснюється кур'єрською службою магазину.

 

❤️Які рівні складності мають картини?

Складність сюжету картин варіюється від 1 до 5, де 1 – найпростіший, а 5 – найскладніший рівень.

🎀Які картини за номерами найпопулярніші?

Найпопулярніші картини за номерами – це натюрморти з трояндами, півоніями та маками.

💎Можна замовити доставку картини за номерами?

Ціна послуги:

  • сума в чеку на продукцію вища за тисячу грн. - доставка безкоштовна;
  • сума в чеку на продукцію нижча за тисячу грн. – доставка: 100 грн.;
  • розвезення у радіусі десяти км. від столиці – доставка: 200 грн.;
  • в інших випадках розрахунок виконується по кілометражу.
читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: