Наверх ˄

Фітокартини


У сучасному офісі можна побачити унікальний декор на стіні, виконаний із моху та стабілізованих рослин. Це один із екологічних прийомів створити в приміщення приємний для очей куточок краси. Живі картини рослин дозволять розбавити офісний інтер'єр і вдало змішати його з природними елементами. Невеликі фітокартини створюються для розміщення в квартирах. Це унікальні арт-об'єкти, які можна замовити на подарунок у компанії «Don Pion». Ми пропонуємо неповторні картини за доступною ціною.

 

Що таке фітокартина

Фітокартина є панно, складене з живих рослин. Воно прикрашається рамкою та фіксується на стіні. В одній картині може бути скомпоновано кілька рослин. Як правило, для цього підбираються невибагливі квіти, які довго зберігають свій зовнішній вигляд і яких просто доглядати.

Живі картини з рослин можна купити на замовлення з урахуванням особистих переваг. Наші досвідчені флористи створять вам виріб необхідного розміру з рамою для кріплення до стіни.

 

Використання фітокартин для озеленення приміщень

Вже давно доведено, що зелений колір позитивно впливає нервову систему людини. Тому наявність озеленення прямо в будинку дозволить покращити:

 • настрій;
 • самопочуття;
 • працездатність.

Використовувати екосистему із ретельно підібраних рослин можна для різних приміщень. Ми рекомендуємо купити фітокартини в наступні приміщення:

 1. Офіс. Допомагає створити сприятливу атмосферу та підвищує емоційний стан співробітників на робочому місці.
 2. Квартира. Використовується при оформленні сучасних інтер'єрів спальні, вітальні, дитячої та балконів.
 3. Тераса чи дах. Дозволяє створити зону для відпочинку та релаксу.

При використанні фітокартини інтер'єр залишається зручним і функціональним. Рослини лаконічно виглядають і натомість інших предметів інтер'єру.

 

Переваги живих картин із рослин

Така технологія вертикального озеленення порівняно з кашпо має такі переваги:

 • оригінальний зовнішній вигляд;
 • насичують повітря киснем;
 • можливість поєднувати квіти в єдину та стильну композицію;
 • дозволяє зафіксувати картину на стіні і тим самим не захаращувати інтер'єр;
 • простота у догляді.

За фітокартинами дуже легко доглядати. Адже за їх виготовлення встановлюється система автоматичного поливу. Картини з рослин також доповнені вбудованим підсвічуванням, яке сприяє їх кращому зростанню.

Вертикальне розташування картин дозволяє заощаджувати простір. Їх можна кріпити до стіни та розміщувати на рівні ваших очей. Надійне кріплення на висоті дозволить зберегти виріб від свійських тварин.

Настінна композиція стане справжнім декоративним елементом для будь-якого інтер'єру. Даний метод декору тільки набирає популярності і ще довго викликатиме захоплення та здивування у ваших гостей. Для догляду за картиною вам достатньо буде поповнювати запаси води для автоматичного поливу.

 

Навіщо купувати фітокартину

Якщо вас більше не дивують удома маленькі декоративні дерева, і ви хочете прикрасити свій будинок за допомогою оригінальної та живої композиції, то вам обов'язково потрібно придбати фітокартину. Її зелені кольори виразно доповнять інтер'єр приміщення та зроблять його одночасно незвичайним та красивим.

Картину з рослин варто купити в сучасний офіс. За її допомогою ви заслужите увагу ваших партнерів, а також створите для пересічних співробітників оптимальні умови для праці. Придбати фітокартину буде вдалим варіантом на подарунок. Адже з її допомогою вам вдасться здивувати навіть ту людину, яка на перший погляд здається, що все є.

 

Різновиди фітокартин

Фітокартини можуть створюватися мініатюрними або великими рослинами. Великою популярністю користуються вироби зі стабілізованого моху, оскільки вони не дуже вимогливі до догляду. Із застосуванням цих рослин у флористів з'явилися необмежені можливості для реалізації найсміливіших ідей.

Якщо ви хочете змінити вигляд звичного простору і додати щось незвичайне, тоді звертайтеся в наш флористичний салон і ми запропонуємо варіант фітокартини, від якого ви не зможете відмовитися.

 

Консультації з оформлення фітокартин Call / Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: