Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Флораріуми

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Флораріум – це особливий вид флористичного мистецтва, який є процесом складання живих композицій під склом. Це цікавий вид творчості, який полягає в тому, щоб створити композицію з невеликих рослин, що повільно ростуть, в рамках прозорої ємності. У якості посудини обирається скляна куля, піраміда або виріб будь-якої іншої форми.

Особливість даної конструкції полягає в тому, що майстер намагається створити індивідуальну екосистему, в якій кожен елемент гармонійно доповнюватиме один одного. При цьому поєднуються не лише рослини, а й різні предмети ландшафту та дизайну. Це може бути красиве каміння або галька. Також композиція може бути доповнена водоймою. Тому флораріум купити можна абсолютно в різноманітних варіантах. Завдяки широкому асортименту елементів, що використовуються для створення даної продукції, моделі разюче відрізняються один від одного.

Флористичний салон «DonPion» пропонує флораріум купити у Києві за вигідною ціною. Вироби створюються досвідчені майстри, які добре орієнтуються у тому, які рослини поєднуються між собою. Серед широкого асортименту покупці можуть вибрати флораріум закритий чи відкритий, а також композиції у різному ціновому діапазоні.

 

З чого виготовляється флораріуми

Ми пропонуємо купити флораріуми, які виготовляються із живих рослин. Для їх створення можуть використовуватись карликові дерева. Це стабілізовані рослини, за якими нема потреби доглядати. Вони будуть тішити своїм свіжим зовнішнім виглядом протягом тривалого часу.

Для створення флораріуму використовуються мініатюрні та невибагливі рослини. Це можуть бути:

Як декоративні елементи вибираються:

 • красиві дерев'яні гілки;
 • каміння;
 • намистини;
 • декоративні елементи;
 • керамічні фігурки;
 • інше.

Для створення цілісної та гармонійної композиції всі елементи злагоджено компонуються між собою таким чином, щоб вони не прикривали один одного, а повністю були відкриті для очей.

Флораріум із сукулентами має велику популярність. Вся справа полягає в тому, що самі по собі ці рослини невеликих розмірів і представлені різними видами, які не схожі одна на одну. Тому в одній композиції можна поєднувати кілька видів, які робитимуть композицію більш привабливою та різноманітною. Ці рослини вибираються з тієї причини, що вони не вимогливі до поливу. Вони можуть тривалий час перебувати без води, що спрощує догляд за композицією.

 

Види флораріумів

Залежно від різних факторів флораріуми можуть поділятися на такі види:

 1. Закритий. Виступає замкнутою системою, усередині якої формується певний мікроклімат. Такі моделі відрізняються об'ємністю.
 2. Відкриті. У цьому разі екосистема створюється дні ємності. Вона знаходиться у відкритій посудині.
 3. Кругла. Рослини знаходяться в кулястій ємності таким чином, щоб їх можна було повноцінно розглядати з будь-яких ракурсів. Відмінний варіант для флораріуму у підвішеному стані. Вони дуже привабливо виглядатимуть біля вікна або коли будуть розміщені в спеціальних підставках.
 4. Складні. Сама назва говорить про те, що вони створюються з різних елементів. У таких флораріумах поєднуються різні види рослин, що відрізняються між собою за кольором формою та іншими особливостями. Усередині рослини можуть висаджуватись ярусами, які формуються внаслідок мініатюрного ландшафтного дизайну з використанням каменів.

Також можна виділити декоративні флораріуми. Це флораріуми із сукулентів, які прикрашаються різним декором. Як красиві елементи можуть бути вибрані:

 • привабливі камінці;
 • кольорова галька;
 • декоративні ґрунти;
 • кольоровий мох;
 • натуральні корчі;
 • невеликі фігурки та іграшки;
 • намистини;
 • мистецькі добавки.

 

Як створюються флораріуми

Створюючи флораріум, головне не забути про те, що в першу чергу потрібно звертати увагу на рослини, а потім на декоративні елементи. Потрібно дотримуватися балансу в тому, щоб рослин було більше, а інші вироби виступали лише доповненням. Композицію можна створити своїми руками. Флораріум у банці виглядатиме досить чудово. Однак краще купити готову продукцію від професіоналів. Це особливо важливо, якщо ви хочете придбати його на подарунок.

Щоб правильно створити флораріум потрібно спочатку ретельно підібрати наповнення. Для посадки рослин важливо правильно вибрати ґрунти у необхідній пропорції, щоб у них було достатньо поживних речовин. Важливо виконати правильний шар дренажу та забезпечити достатню кількість ґрунту, щоб сформувати оптимальний мікроклімат. Якщо ви виготовите флораріум, наповнивши його правильно шар за шаром, то в результаті у вас вийде справжня природна автономія. Самодостатній декоративний куточок вироблятиме свій власний кисень і харчуватиметься вологою, яка накопичуватиметься на стінках посудини у вигляді конденсату.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: