Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Кактуси та сукуленти

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Так як кімнатні рослини необхідно постійно доглядати, для багатьох людей це неприпустима розкіш. Однак є рослини, які не потребують постійного догляду. Їх можна використовувати навіть в офісних та громадських приміщеннях. До таких рослин відносяться кактуси та сукуленти. Вони мають привабливий декоративний зовнішній вигляд, представлені великою кількістю і спокійно можуть обходитися без поливу протягом багатьох днів. Це робить їх привабливими для людей, які постійно зайняті або не готові здійснювати регулярний догляд за рослинами.

 

Кімнатні кактуси

Кактуси є екзотичними рослинами, які можуть спокійно рости в посушливій місцевості і вдома на підвіконні. Дані рослини не вимагають складного догляду, проте якщо ви хочете щоб вони зацвіли, все ж таки доведеться трохи над цим попрацювати. Ваша праця з догляду безумовно буде доповнена прекрасним та красивим цвітінням, яке властиве кактусам.

У продажу можна знайти кактуси різних розмірів та форм:

  • кулясті;
  • циліндричні;
  • плоскі;
  • круглі;
  • з довгими та короткими колючками.

Кактусам буде комфортно рости як на підвіконні або балконі, так і в кутку на підлозі. Прийнято вважати, що кактуси вбирають погану енергетику, тому їх часто розставляють в офісах біля комп'ютерів. Останнім часом великою популярністю користуються маленькі кактуси, які закуповують одразу кілька штук та видів для того, щоб виставити їх в одному місці як цільну композицію. З їх допомогою можна прикрасити інтер'єр незвичайно та зі смаком.

 

Види кактусів

Існує кілька сімейств кактусів, до яких входять усі види цих рослин. Виділяють чотири головні підродини:

  1. Перескиєві. Це кактуси, які мають слабко виражені властивості сукулентності. Вони представлені у вигляді дерева, чагарнику або ліан.
  2. Опунцієві. Є чагарниками, які ростуть прямо або стелиться по землі. Вони мають цілісні циліндричні або овальні стебла.
  3. Маухієніві. У цю родину входить два роду кактусів, які переважно ростуть у Патагонії. Ці кактуси складаються з пагонів циліндричної форми.
  4. Кактусові. Найпоширеніша підродина, до якої входить велика кількість видів кактусів.

У нашому інтернет-каталозі покупці можуть замовити кактуси різних розмірів. Ми маємо широкий асортимент цих рослин за прийнятною вартістю.

 

Догляд за кімнатними кактусами

Щоб кактуси повноцінно росли та розвивалися для них необхідно створити умови, де є тепло та сонячне світло. У літній період вони вимагають помірного поливу, а у холодні дні їх поливають дуже рідко. Молоді рослини необхідно пересаджувати щороку, оскільки вони постійно ростуть. У теплі дні кактусам добре на свіжому повітрі, тому їх можна винести на вулицю або на балкон. Сприятливим температурним режимом для кактусів є діапазон не більше 20-25 градусів. Садити їх необхідно в пухкий, легкий та слабокислий грунт. На низ горщика необхідно укласти дренажну систему.

 

Купити кактуси у Києві

Флористичний салон DonPion пропонує великий асортимент кактусів різної форми та розмірів. У нас покупці можуть придбати у Києві кактус зі швидкою доставкою нашим кур'єром. В асортименті можна побачити рослини із зеленими або червоними колючками. У нас кактуси продаються у гарних декоративних горщиках. Тому їх можна одразу купувати не лише для себе, а й на подарунок. У нашому каталозі ви знайдете як прості кактуси круглої форми, так і кактус Еуфорбію та інші цікаві рослини.

 

Сукуленти

Сукуленти представляють собою рослини, які здатні у своєму м'ясистому листі накопичувати воду. Тому в природних умовах їм не страшна посуха. Якщо вирощувати сукуленти на підвіконні, можна залишати ці рослини і без води на кілька тижнів.

 

Кімнатні рослини сукуленти

Для вирощування на підвіконні наш інтернет-магазин DonPion пропонує велику кількість різних видів сукулентів. У нас також продаються горщики, в яких одночасно посаджено одразу кілька видів, що дозволяє придбати для покупців гарну композицію.

Сукуленти - це рослини, які швидко звикають до рівня вологості та температури в приміщенні. При вирощуванні в домашніх умовах не слід допускати наявності протягів, а також різких перепадів температур. Щоб рослина повноцінно розвивалася, для неї потрібна велика кількість світла. Якщо залишити його в тіні, то листя буде швидко витягуватися і втратить свій оригінальний колір. Влітку сукуленти варто поливати один раз на тиждень, а в зимовий період лише один раз на місяць. Такі рослини відмінно підходять для новачків або занадто зайнятих людей, адже вони не вимагають частого поливу, регулярних підживлень та пересадок.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: