Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Троянда місцева

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Велика кількість троянд на вітчизняний ринок ввозиться з-за кордону. Проте за якістю місцева троянда нічим не поступається їм. Багато хто і не знає, що наші вітчизняні виробники вирощують якісні троянди в місцевих оранжереях. Це здорові рослини, які представлені безліччю сортів. Вони мають привабливий вигляд і навіть дешевші за ціною порівняно з імпортною продукцією. Імпортні троянди завжди дорожчі через те, що на них витрачаються фінанси на транспортування.

 

Що ви не знали про місцеві троянди

Варто сказати, що троянди з Голландії та Еквадору виглядають більш презентабельно, порівняно з нашими місцевими трояндами. Вони відрізняються:

  • великими бутонами;
  • товстим стеблом, яке у довжину може досягати одного метра і вище;
  • королівським зовнішнім виглядом.

Такі троянди практично ідентичні один з одним. Однак місцеві селекціонери також вкладають зусилля для того, щоб вивести гарні сорти троянд. Деякі з них за красою та якістю практично нічим не поступаються імпортній продукції.

Багато хто думає, що імпортні троянди більш стійкі і не вибагливі у догляді. Однак і місцеві троянди при правильному догляді здатні довго зберігати оригінальний зовнішній вигляд і стійкий аромат. Переваги іноземних рослин можна побачити у товстому стеблі, що дає більше гарантій того, що вони не будуть ломатися. Важливо відзначити, що троянди, які привозяться з-за кордону, втрачають свою першу свіжість.

Троянди, які вирощуються на місцевості, вони надходять у продаж прямо з грядки до флористів швидше, а тому вони краще зберігають свіжість і таять у собі більш насичений аромат. Адже саме яскравим насиченим запахом місцеві троянди можуть пишатися. Їхній яскравий і п'янкий аромат закружляє голову будь-якій жінці. Якщо ви коли-небудь купували імпортні троянди, то добре знаєте, що їхній аромат ледь відчувається.

 

Чому варто купувати місцеві троянди

Троянди розводяться вітчизняними селекціонерами, які вирощують рослини під місцеві умови. Тому такі троянди добре зберігають зовнішній вигляд і легко переносять транспортування з магазину в призначене місце. Якщо ви хочете підтримати вітчизняного виробника, то обов'язково купуйте місцеві троянди у флористичних магазинах. Вони можуть поступатися іноземній продукції за розміром бутону та висотою стебла, але вони коштують недорого і нічим не поступається за якістю.

У Києві місцеві троянди коштують значно дешевше порівняно із закордонними рослинами. Придбати їх можна у потрібній кількості для складання звичайного букета чи шикарної композиції на ювілей чи особливе свято.

 

Купуючи троянди, ви робите приємне близькій людині

Хочете зробити приємне дорогій для вас людині, тоді обов'язково подаруйте їй троянди. У нашому інтернет-магазині покупці можуть купити місцеві троянди, з яких наші флористи складуть чудові та об'ємні букети.

Попит на троянди ніколи не падає будь-якої пори року. Тому вони постійно перебувають у продажу. У будь-який момент ви можете звернутися до нашого інтернет-магазину та замовити необхідну кількість троянд у потрібному для вас кольорі. Флористична композиція із свіжозрізаних троянд є бажаним подарунком для кожної жінки. Тому подбайте про те, щоб ви могли заказати своїй близькій людині чудовий букет, подарувавши для нього гарну композицію та свої почуття. Для цього вам варто купити місцеві троянди, які скажуть усе замість тисячі слів.

Зрізані троянди довго можуть стояти у вазі. Їхня краса буде наповнювати інтер'єр особливим шармом. Вони випромінюють витончений аромат, який не залишить байдужим жодну людину. Троянди можна дарувати як чоловікові так і жінці. Ці квіти підходять для будь-якого свята. З їх допомогою можна відправити адресату приховане послання і висловити давно приховані почуття.

 

Замовити троянди з доставкою

Інтернет магазин DonPion пропонує замовити місцеві троянди від вітчизняних виробників. До нас надходить лише свіжозрізана продукція високої якості. Доступна на місцеві троянди поштучно ціна дозволяє скласти із них чарівну композицію з будь-якої кількості квіток. Ми робимо доставку по Києву та області. При замовленні на суму понад 1400 гривень доставка здійснюється безкоштовно.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: