Ландшафтний дизайн


Ландшафтний дизайн

Рівноцінно тому, як життя в новій квартирі починається з ремонту, так і заміський будинок або ділянка потребує хорошого і правильного озеленення. Щоб створити атмосферу комфорту і затишку в саду, зробити простір максимально гармонійним і неповторним, варто подумати про таку послугу як ландшафтний дизайн.

Це новомодне поєднання слів має на увазі під собою ціле мистецтво, коли непримітний куточок присадибної ділянки перетворюється на справжню зелену казку. У кожного з нас своє уявлення про красу, тому щоб зробити ділянку вражаючим і ефектним, слід довірити цю непросту справу професіоналам. Використовуючи різноманітні природні об'єкти (дерева, кущі, квіти, водойми), ландшафтний дизайнер не просто проектує відкритий простір, а створює гармонійне продовження житлового простору. Для ландшафтного дизайнера кожен проект як просте полотно, на яке він поступово наносить фарби, дозволяючи картині заграти абсолютно новим світлом.

Дизайн садової ділянки повинен здійснюватися в комплексі, враховуючи не тільки хороші технічні знання ландшафтного дизайнера, але і його креативний підхід, творче мислення, вміння побачити красу і реалізувати її. Наша команда працює на ринку вже не один рік, тому напрацьований досвід і глибока база знань дозволяє нам створювати для своїх клієнтів унікальні проекти. Ми завжди готові втілити в реальність самі нестандартні рішення, намагаючись створити сад Вашої мрії, сад, яким Ви будете пишатися.

Створення гармонійного ландшафтного дизайну непросте завдання, тому наші дизайнери дуже ретельно підходять до кожного завдання. Якщо Ви довірили нам перетворити Вашу ділянку в справжній райський куточок, ми готові змінити зовнішній простір біля Вашого будинку найкращим чином. Успіх нашої роботи з клієнтами полягає в наступному:

- індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кожне замовлення - відмінна можливість для нас проявити і реалізувати найкреативніші ідеї;

- докладне вивчення ділянки - запорука успішного ландшафтного дизайну. Перш ніж приступити до ландшафтного проектування, ми обов'язково оглядаємо ділянку - його розташування, грунт. Це потрібно для того, щоб максимально правильно підібрати асортимент майбутніх рослин;

- підбір відповідного стилю ландшафтного дизайну саме для конкретної території. Існує кілька стилів оформлення дизайну присадибної ділянки, тому від Вас буде потрібно тільки зупинити свій вибір на якомусь стилі - все інше наші дизайнери зроблять самі;

- щоб домогтися кращого результату, ми виконуємо всі види ландшафтних робіт. Наша команда «веде» проект від початкової стадії проектування дизайну і закінчуючи втіленням в життя ландшафтного проекту;

- ціни на ландшафтний дизайн залежать від багатьох параметрів. Ціна може коливатися в залежності від грунту (потрібен дренаж чи ні), від наявності доріжок для поливу, від будь-яких додаткових установок або архітектурних споруд. Ми прорахуємо для Вас приблизну вартість будь-якого проекту.

Пам'ятайте, що ландшафтний дизайн - це справа, яка вимагає часу для втілення. Тому якщо хочете в літню пору посидіти на власній красивою галявині, помилуватися розкішною клумбою або показати друзям унікальні рослини - замовляйте послугу ландшафтного дизайну заздалегідь.

Консультації з ландшафтного озеленення Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть: shop@donpion.ua