Наверх ˄

Ландшафтний дизайн


Ландшафтний дизайн передбачає гармонійне та правильне облагородження прибудинкової території. Щоб радувати своїх господарів та гостей, усі роботи мають бути виконані обдумано та професійно. Кожна ділянка землі має передавати смислове навантаження та гармонійно доповнювати загальну картину. Ландшафтне проектування та озеленення ділянки є комплексним процесом, участь у якому повинні брати досвідчені фахівці. Якщо робити все самостійно, то ви можете втратити не лише час, але й зазнати значних фінансових витрат.

 

Ландшафтний дизайн від DonPion

Наша компанія здійснює ландшафтне озеленення у Києві за прийнятною вартістю. У нас працює досвідчена команда, яка за багато років встигла реалізувати велику кількість проектів. У нашому розпорядженні є різні рослини, чагарники та дерева, які ми гармонійно комбінуємо з природними матеріалами.

Щоб зробити все правильно і задовольнити всі бажання замовника, ми попередньо узгоджуємо всі роботи, створюємо конкретний план і не відхиляючись від нього ні на крок швидко реалізуємо весь проект.

Вертикальне озеленення у ландшафтному дизайні інтер'єру виступає окремим етапом благоустрою території. Щоб зелені насадження могли повністю покривати фасад, спочатку створюються спеціальні конструкції, які здатні витримати високе навантаження. Саме по них рослини плутаються вгору і закривають собою всю поверхню фасаду. Досвід наших дизайнерів дозволяє створювати ефектні вертикальні композиції із правильним підбором рослин.

 

Де використовується ландшафтний дизайн?

Ландшафтний дизайн використовується для озеленення різних прибудинкових територій. Це може бути територія дачі чи приватного будинку. Корпорації, що поважають себе, обов'язково упорядковують територію перед своїм приміщенням з метою створити привабливу картинку, яка не тільки прикрашатиме приміщення, але й привертатиме до себе увагу перехожих.

Ландшафтний дизайн часто замовляють ресторани, готелі або кафе біля яких є вільна територія. Для цих закладів це додаткова можливість привернути увагу потенційних клієнтів.

Ландшафтний дизайн також часто використовується при оздобленні території біля:

 • готелів;
 • офісних будівель;
 • комерційних приміщень;
 • музеїв;
 • бібліотек;
 • торгових центрів;
 • інших приміщень або місць із високою відвідуваністю.

Кожен власник приватного заміського будинку або елітного котеджу мріє про те, щоб його прибудинкова ділянка була прикрашена красивими насадженнями, галявинами та квітниками, де можна прогулятися та відпочити всією родиною. Щоб втілити цю мрію у реальність, вам просто необхідно звертатися за допомогою до нашої компанії.

 

Гарне оформлення території

Наша компанія надає послуги ландшафтного дизайну та озеленення з ретельним підбором різних рослин. Ми працюємо над проектуванням ділянки таким чином, щоб вона виглядала красиво та естетично, а також була практичною для прогулянок та відпочинку.

Наші фахівці добре володіють сучасними техніками формування ландшафтного дизайну і готові реалізувати проект таким чином, щоб він виглядав красиво не тільки вдень, а й у вечірній час. В даному випадку в проект закладається не тільки озеленення ділянки, а й грамотне облаштування освітлення. Використання електричного освітлення дозволить у вечірній час створювати нові акценти та незвичайним чином підсвічувати ділянки на території.

 

Оформлення доріжок садової ділянки

Садові доріжки на території мають виглядати естетично. При цьому вони мають бути практичними та функціональними. Вони не повинні руйнуватися від великої кількості опадів. З погляду функціональності по них має бути зручно ходити. Також вони повинні пролягати оптимальним маршрутом, щоб швидко переміщатися ділянкою в потрібне місце. Якщо простір дозволяє, можна створювати прогулянкові доріжки. Вони можуть поєднувати між собою кілька значущих місць у вигляді:

 • альтанки;
 • зони для пікніка;
 • квітників;
 • водоймища;
 • басейну.

Уздовж таких доріжок висаджують найкрасивіші декоративні рослини.

Якщо функціональні доріжки розташовуються по прямій, то доріжки для прогулянки можуть мати звивисту форму з плавними вигинами. Щоб візуально визначити територію доріжки, її обов'язково необхідно окантувати за допомогою бордюру або низьких чагарників.

Озеленення та ландшафтне проектування дозволяє створювати доріжки для садової ділянки з різних матеріалів:

 • бетонні плити;
 • тротуарна плитка;
 • натуральний камінь;
 • модульні покриття.

Можна створювати універсальні доріжки, які поєднуватимуть кілька матеріалів або між якими проростатиме газонна трава.

 

Квітник біля будинку

Ландшафтний дизайн обов'язково включає квітники або клумби. Ці красиві острівці з різнокольоровими квітами стануть однією з центральних прикрас всього ландшафтного дизайну. Під них спеціально відводяться помітні для погляду місця, що виділяються за допомогою:

 • бордюрів;
 • дрібного каміння;
 • гальки;
 • іншим способом.

На квітниках висаджуються різні квіти, які комбінуються між собою за формою та колірними рішеннями. На одному квітнику можуть вигідно рости рослини одного типу або ціле суцвіття різних рослин, які гармонійно доповнюватимуть одна одну. Квітники можна організовувати довгою смугою вздовж доріжок або облаштовувати окремими острівцями.

В одному квітнику можна поєднувати рослини різних розмірів. Як правило, на передній план висуваються рослини невеликої висоти. За ними висажують вищі рослини. Прикраса квітників та їх зонування може здійснюватися за допомогою натурального або штучного каміння.

 

Різні форми рослин у ландшафті

У ландшафтному дизайні можуть використовуватись рослини різної форми. Часто на ділянці можна помітити невеликі чагарники або квіти, які створюють кулясту форму. Деякі з них ростуть так спочатку, а іншим садівник надає такої форми за допомогою спеціального інструменту. Також вигідно на ділянці можуть виглядати витягнуті вгору рослини.

Особливу інтригу в ландшафтному дизайні можуть створити невеликі дерева неправильної форми. Як правило, до них належать японські дерева, яким на ділянці відводиться окреме місце. Унікальні та хитромудрі форми дерев можуть привнести широку різноманітність у ландшафтному дизайні, зробивши його унікальним та неповторним.

Для формування доріжок, огорож або зонування простору часто використовуються чагарники різної висоти, яким садівник надає округлу або прямокутну форму. Перебуваючи поруч один з одним, вони створюють єдину огорожу, яка ефектно виглядає на ділянці.

 

Що пропонує DonPion

Для своїх клієнтів компанія DonPion пропонує створити унікальний проект з урахуванням усіх побажань. Ми здатні:

 • використовувати у проекті унікальні рослини;
 • створювати водойми;
 • облагороджувати ділянку, формуючи на ній унікальні форми та місця для розслаблюючих прогулянок.

Для кожного замовника ми пропонуємо індивідуальний підхід, широкий вибір рослин, підбір відповідного стилю та доступну вартість на всі види послуг.

Важливо розуміти, що ландшафтний дизайн - це трудомісткий процес, який вимагає на втілення багато часу. Тому якщо ви хочете створити чудову ділянку, підготувавши її до певного сезону року, вам необхідно заздалегідь звернутися за нашими консультаціями та професійною допомогою.

 

 

FAQ

1. Що таке ландшафтний дизайн простими словами?

Простими словами ландшафтний дизайн є грамотним оформленням прилеглої до приміщення території за допомогою гармонійного поєднання різних рослин, каменю та інших природних матеріалів. Ландшафтний дизайн створюється на основі поєднання між собою газону, квітників, альпійської гірки, водоймища, садових доріжок та інших елементів.

2. Що входить у ландшафтний дизайн?

У ландшафтний дизайн входить проектування, підбір рослин та матеріалів. На основі готового проекту відбувається висадка рослин, облаштування садових доріжок, створення водоймища, створення висотних переходів за допомогою сходів. Щоб ділянка могла ефектно виглядати не лише вдень, а й у вечірній час, проект може включати облаштування освітлення.

3. Навіщо потрібний ландшафтний дизайн?

Ландшафтний дизайн можна порівняти з ремонтом усередині будинку. Якщо залишити стіни будинку відразу після кладки цегли та облаштування даху, то в такому будинку жити буде незатишно. Ландшафтний дизайн дає можливість створити затишний та красивий простір біля будинку, що дозволить у ньому відпочивати та проводити із задоволенням літнє дозвілля. Навіть у холодну пору року ландшафтний дизайн радуватиме око і зігріватиме душу.

4. Які основні елементи ландшафтного дизайну?

Головними елементами ландшафтного дизайну є газон, квітники, чагарники, дерева, облаштовані водоймища, інженерні споруди, альпійська гірка, освітлення, автополив, садові доріжки, невеликі містки, статуї, огорожі, художні елементи.

 

Консультації з ландшафтного озеленення Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть: shop@donpion.ua

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: