Наверх ˄

Вітрінистика


Для будь-якого магазину вітрина є його візитною карткою. Грамотно оформлена вітрина залучатиме відвідувачів, які проходять уздовж магазину і змушуватиме їх виявляти інтерес до вашої продукції. Вітрина з декором виглядає набагато привабливіше. Її помітно вже здалеку, а тому вона виступатиме як інструмент для залучення нових клієнтів та процвітання вашого бізнесу. Вітрина являє собою інформаційний об'єкт, який повинен стисло і точно передавати об'ємну інформацію про товар, що реалізується. Саме тому креативне оформлення вітрини необхідно довіряти професіоналам цієї справи.

 

Оформлення вітрин магазинів від DonPion

Фахівці нашої компанії готові запропонувати незвичайне оформлення вітрин у різному стилі. Від роботи наших дизайнерів безпосередньо залежить ефективність цього виду реклами. Тому розробка декору вітрини нашими фахівцями виконується у кілька етапів:

  • вивчення специфіки товару, що реалізується;
  • розробка ескізу декору майбутньої вітрини;
  • узгодження всіх нюансів із замовником;
  • підбір матеріалів;
  • виготовлення малюнка та декоративних елементів;
  • повна реалізація проекту.

Щоб отримати максимальний результат наші співробітники враховують величину потоку відвідувачів. Вони також спираються на місце розташування магазину, а також включають у проект з розробки декору вітрини пропозиції щодо акцій та знижок. У каталозі ви можете ознайомитись з нашими попередніми роботами, щоб оцінити наш рівень професіоналізму. Ми готові реалізувати проект будь-якої складності із використанням якісних матеріалів.

 

Наші методи прикраси вітрин

Насамперед ми приділяємо увагу стилю. Вітрина повинна створюватись таким чином, щоб вона максимально привертала увагу клієнтів. Тому в роботі ми використовуємо дорогі та якісні матеріали, а також ретельно підбираємо яскраві фарби, які будуть помітні для перехожих здалеку. На склі вітрин ми використовуємо спеціальні самоклеючі матеріали, які дозволяють виготовити малюнок будь-якої складності. Також для прикраси вітрин ми використовуємо об'ємні конструкції, які можуть встановлюватися як за вітриною всередині магазину, так і перед вітриною.

Якщо ваш магазин тільки відкривається, то для прикраси вітрини ми використовуємо композиції з живих квітів, які здатні максимально перетворити фасадну площу магазину. Таке незвичайне оформлення вітрин дозволить вам одразу при відкритті магазину привернути увагу великої кількості відвідувачів та дасть можливість, починаючи з першого дня відкриття одразу активно продавати свій товар.

 

Допоможемо створити привабливу візитну картку для вітрин

Декор для оформлення вітрин допоможе створити ефектну та красиву візитну картку, яка буде говорити про ваш магазин те, що в ньому продається якісна та корисна для користувача продукція.

Якої б хорошої якості не був товар у вашому магазині, його не купуватимуть, якщо у вас не буде відвідувачів. Багато перехожих навіть не знають, що ви продаєте і якої якості ваша продукція. Тільки хороша реклама допоможе вам зацікавити навіть тих покупців, які не цікавилися вашим магазином. Віддайте роботу з прикраси вітрини нашим фахівцям і ми обіцяємо, що ми створимо яскраву картинку для перехожих, які обов'язково звернуть на неї увагу.

 

 

Навіщо потрібен декор вітрин

Професійне оформлення вітрин необхідно для того, щоб перетворити потенційних клієнтів на ваших постійних покупців. За допомогою якісно прикрашеної вітрини можна відобразити напрямок бренду та показати асортимент продукції, що представленій ​​в магазині. Правильна прикрашена вітрина може нести у собі пропозицію, від якої покупцеві буде важко відмовитись.

Ефектна вітрина впливає на свідомість споживача. Вона дозволяє запалити в ньому інтерес до вашої продукції та створює мотивацію зайти до вас за покупкою. Хороша вітрина дозволяє створити позитивний імідж для магазину, що дуже важливо для процесу продажів. В умовах високої конкуренції створення ефектної вітрини дозволить вам стати на голову вищим за ваших конкурентів. З її допомогою ви можете створити собі позитивну репутацію і розширити армію лояльних покупців, що у результаті позитивно позначиться на вашому прибутку.

 

Приклади робіт

На нашому сайті ви можете переглянути приклади наших попередніх робіт, щоб переконатися, що до кожного проекту ми підходимо індивідуально та професійно. Для кожного замовлення ми розробляємо оригінальний декор, який є неповторним та буде конкретно підкреслює особливості вашого товару та пропозицій магазину.

 

Консультації з оформлення вітрин Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: