Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Евкаліпт

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Купити евкаліпт

Вічнозелений евкаліпт відноситься до миртових. Батьківщина його – Австралія. Це досить високе дерево з акуратною розлогою кроною. Листя його видовжене, гладке, здається покритим восковим нальотом.

Особливість евкаліптів - здатність очищати повітря. Листя евкаліпта виділяють фітонциди, що знищують шкідливі мікроорганізми. Саме тому витяжка із листя евкаліпта часто включена до складу різноманітних лікарських препаратів. Флористичний салон DonPion запрошує купити евкаліпт у Києві для приміщень за доступною ціною.

 

Сорти та види евкаліпту

У продажу часто зустрічаються різні сорти евкаліптових дерев. Кожен сорт має унікальне листя і ефектно виглядає у вазоні або кашпо.

 • Евкаліпт попелястий або всім відома Цiнерея називається також «срібним доларом» за форму і колір свого листя: вони овальні, матово-срібні, і справді нагадують американські монети.
 • Евкаліптове дерево кулясте. Кущ дуже гіллястий, покритий яскраво-смарагдовим видовженим листям. Кора цього сорту евкаліпта жовтувато-сіра.
 • Евкаліпт парвіфолія. Цей евкаліпт має розвинену, розлогу крону. Його гілки немов вбрані ланцетним листям насиченого болотного кольору.
 • Евкаліпт Гунні. Листя цього виду - блідо-блакитні, сизі, округлі. Вони випромінюють приємний аромат. Листя стає зеленим тільки у старих рослин.

Серед різноманітності кімнатних рослин важко знайти рослину більш екзотичну, ніж евкаліпт у всіх його формах, включаючи форму бонсай. Евкаліпт у вазоні буде не тільки тішити око своїм забарвленням та прекрасним листям, але й змінить, оздоровить саме повітря у приміщенні.

Купити евкаліпт для кімнати – гарне рішення, якщо хочеться прикрасити приміщення екзотичною рослиною.

 

Асортимент евкаліпта DonPion

Зелень евкаліпта чарівна та ніжна. Листя буває різної конфігурації та відтінку. Стебло у евкаліпта міцне, не ламається і не гнеться. Така компліментарна зелень має величезний попит, особливо при створенні весільної флористики.

Квітка евкаліпта - одна з найекзотичніших. Розташована вона зазвичай у листяних основ. Бутони із щільно зімкнутими пелюстками - чудово кремові, пудрові, ніжно персикові, світло-жовті, пісочні, ніжно-рожеві. Після цвітіння на гілках евкаліпта утворюються плоди незвичайної форми.

DonPion представляє широкий асортимент евкаліпта, тому кожен бажаючий знайде підходящі рослини для себе. У каталозі зібрані сорти евкаліпту:

 • Цiнерея;
 • Бейбі блю;
 • Популус із ягодами;
 • Парвіфолія.

Асортимент салону оновлюється постійно, тому можна легко купити саме той сорт евкаліпта, який припав до душі.

 

🥀Скільки коштує доставка евкаліпту?

Наш прейскурант:

 • вартість придбаного евкаліпту понад тисячу гривень – безкоштовна доставка;
 • вартість придбаного евкаліпта менше однієї тисячі гривень – доставка коштуватиме сто гривень;
 • якщо пункт доставки розміщено в межах 10 км. від столиці – двісті гривень;
 • якщо пункт доставки розміщується далі за десять кілометрів – оплата буде проводитися з розрахунку за кожний кілометр.

💐Як оформити адресне замовлення квітів евкаліпту

На офіційній сторінці сайту легко замовити евкаліпти:

❤️Чи можна замовити евкаліпт Київської області

Салон DonPion із радістю доставить замовлений евкаліпт у будь-яке місто Київської області. Розвозимо будь-які квіти також будь-якими районами столиці. Вдатися до послуг досвідчених кур'єрів – мудрий вибір, якщо:

 • хочеться влаштувати сюрприз близькій людині;
 • немає часу на візит до флористів.
читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: