Наверх ˄

Оформлення бутиків


Привабливий вигляд квітів дозволяє використовувати їх для оформлення бутика. Естетика живих рослин допоможе привнести до приміщення частинку природи, яка подарує простору живу енергію. Якщо правильно підібрати рослини та встановити їх у потрібному місці, то можна лаконічно та просто перетворити приміщення, зробивши його максимально комфортним та приємним для відвідування.

 

Замовити дизайн магазину

Флористичний салон «Don Pion» надає послуги із озеленення шоу-румів, бутиків, магазинів та різних торгових точок. У нас працюють кваліфіковані флористи, які добре розуміються не лише на кольорах, а й у створенні інтер'єрних рішень. Керуючись своїм досвідом, вони допоможуть вам створити привабливу для клієнтів атмосферу та наситити її простір:

 • живими квітами;
 • сухоцвітами;
 • зеленими рослинами;
 • флористичними композиціями.

Ми готові надати послугу експрес-озеленення торгових точок з метою швидко підготувати бутик до відкриття. Маючи багатий досвід, наші креативні флористи максимально відповідально виконають оформлення бутика жіночого одягу чи іншої продукції. У нас можна замовити практично будь-які рослини, які ви хотіли б бачити у себе в приміщенні.

Дизайн магазину за допомогою зелених рослин буде розроблено з максимальною точністю. Всі деталі доповнюватимуть одна одну і зможуть підкреслити вибраний стиль в інтер'єрі.

 

Етапи розробки дизайн-проекту

Розробка дизайн-проекту в кожному випадку починається з огляду приміщення та визначення його стилю. В облік береться:

 • планування;
 • вже існуючі меблеві рішення;
 • система висвітлення;
 • розташування бутика всередині торгового центру;
 • розміри вітрини;
 • тип товарів, що продаються;
 • очікувана прохідність;
 • оздоблювальні матеріали.

На основі огляду приміщення та побажання клієнта наші фахівці розробляють загальну концепцію. Цікаві стилістичні рішення використовуються для оформлення бутика дитячого одягу. Тут флористи докладають багато зусиль, щоб створити приємну атмосферу у приміщенні як для батьків, так і для їхніх дітей.

 

Чому варто замовити оформлення бутика в Donpion?

Ми пропонуємо унікальні та креативні рішення щодо оформлення бутика та шоу-румів. Ми не використовуємо однакових прийомів, які були задіяні до цього. До нашого завдання входить створення оригінального оформлення для зони розташування товару та взаємодії з клієнтами.

У нас є велике портфоліо, де ви можете побачити приклади наших роботи. Ми займаємося оформленням бутиків, офісів, студій та інших приміщень. У Києві в нас можна замовити оформлення бутика одягу з використанням не лише кольорів, а й різноманітних декоративних ваз, кашпо та інших естетичних предметів.

Переваги замовлення оформлення бутика у нас:

 • досвідчені флористи перетворять до невпізнання навіть найпересічніший магазин;
 • пропонуємо розумну вартість на всі види послуг;
 • ми готові надати для оформлення багато декоративних рослин;
 • оперативно реагуємо на замовлення та швидко втілюємо у реальність будь-які побажання клієнтів.

Флористи нашої компанії добре обізнані у сучасних прийомах використання живих кольорів в оформленні дизайнів інтер'єру, тому запропоноване рішення буде виглядати свіжо та оригінально.

 

Правила оформлення інтер'єру бутика

Оформлення вітрин бутиків чи інтер'єру в них силами наших спеціалістів відбувається за певними правилами. Насамперед підбір кольорів здійснюється виходячи із стилістичних рішень, які вже були використані в магазині. Якщо планується відкриття магазину, оформлення інтер'єру починається з проектного рішення, яке затверджується клієнтом і потім реалізується на практиці.

Особлива увага приділяється оформленню вітрини. Адже це найефективніший спосіб привернути увагу клієнтів. Вітрина виступає обличчям вашого закладу. Людина, яка проходить біля гарної вітрини, може імпульсно ухвалити рішення придбати продукцію саме тут.

Для прикрашання вітрини використовують яскраві та креативні прийоми, в яких можуть бути задіяні стабілізовані квіти. В оформленні вітрини обов'язково має бути особливість, яка відразу кидається в очі. Дуже добре в даному випадку виглядає поєднання різних кольорів та природних матеріалів. Також при оформленні важливо приділити увагу освітленню, за допомогою якого розставлятимуться необхідні акценти.

 

Вплив дизайну на продаж

Більшість людей, які добре розуміються на продажах, впевнені, що думка про компанію та реалізовану нею продукцію в першу чергу створюється на основі оформлення місця продажу. У дорогих бутиках, де реалізується елітний одяг, практично завжди використовується квіткове оформлення. Зелений декор сигналізуватиме клієнтам, що ваш магазин йде в ногу з часом, а це означає, що тут продається товар із останніх колекцій.

Присутні в приміщенні рослини не просто оживлять інтер'єр і принесуть до нього приємний аромат та свіжість. Вони допоможуть створити комфортну обстановку для робочого персоналу та клієнтів. Кожен відвідувач, який перебуватиме в такому приміщенні, захоче залишитися в ньому надовго, що позитивно позначиться на кількості продажів.

Команда працює над тим, щоб спроектувавши для бутика оригінальний дизайн, він працював на приверненні уваги клієнтів. Ми виходимо з того принципу, що кожен покупець повинен потрапити в приємну обстановку, яка б допомогла йому розслабитися і затримала його в магазині.

 

Від чого залежить вартість оформлення бутика

Флористичний магазин Don Pion пропонує доступну вартість на оформлення бутиків. Остаточна ціна послуг залежить від кількості матеріалів, які будуть використані для декорування приміщення. При створенні складних задумів також у вартості враховуватиметься час на їх реалізацію.

Якщо вас цікавить оформлення бутика живими композиціями, ми реалізуємо оригінальний проект згідно з вашим бюджетом.

 

Консультації з оформлення бутиків Call / Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: