Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Декоративний ананас

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Звичайними кімнатними рослинами вже нікого не здивуєш. Тому люди шукають у магазинах якусь альтернативу, щоб вирощувати у себе вдома щось незвичайне та цікаве. Багато хто зупиняється на тропічних фруктах, серед яких великою популярністю користується ананас. Для вирощування такої рослини в домашніх умовах необхідно створити певну кімнатну температуру і стежити за тим, щоб на рослину не впливали руйнівні зовнішні фактори.

 

Кімнатний ананас

Кімнатні ананаси вважаються незвичайною рослиною для вирощування на підвіконні. Це тропічні культури, за якими потрібен особливий догляд. Не всі декоративні ананаси придатні в їжу, тому навіть якщо у вас вийде виростити його, у кращому випадку ви насолоджуватиметеся його красою або зможете з його допомогою заповнити букет квітів елегантним декором.

У кімнатного ананаса коротке стебло, яке трохи підняте над ґрунтом. Листя ананаса має жорстку і пружну структуру і формою нагадує собою гострі клинки. Кожен листочок у довжину може досягати до 120 см. Листя зібране в густу розетку і може розростатися завширшки на 2 метри.

Цвітіння рослини спостерігається протягом одного місяця, після чого на місці квітки з'являється невеликий плід у вигляді шишки. Цвітіння спостерігається після посадки рослини на 2-4 рік.

 

Тропічний фрукт до святкового столу

Виростити ананас своїми руками дуже цікаво. Безумовно, ви витратите на це багато зусиль на догляд за рослиною, але як бонус отримаєте приємний результат, яким зможете похвалитися серед своїх друзів та родичів. На підвіконні вам не вдасться виростити такий самий ананас як у магазині. Однак навіть уже той плід, який у вас вийде, вартий тих зусиль, щоб купити рослину і почати її доглядати. Ви завжди зможете зрізати плід і піднести його до святкового столу, де він буде однією з головних прикрас святкового столу.

 

Умови утримання

Якщо дотримуватися певних правил, то рослина радуватиме вас протягом багатьох років не лише привабливим декоративним виглядом, а й соковитими плодами. Для цього потрібно створити спеціальні умови. Рослину необхідно вирощувати у добре освітленому місці. У цьому випадку чудовим варіантом є вікно з південного боку. У зимовий час, коли день стає коротшим, для ананаса необхідно включати люмінесцентну лампу, яка виступатиме як додаткове освітлення.

У літній період температура вирощування ананасу має лежати в межах 22-30 градусів. У холодну пору температура не повинна опускатися нижче позначки в 18 градусів. Сухе повітря в приміщенні, яке виходитиме від штучного опалення, може нашкодити рослині. Тому горщик з ананасом необхідно містити в піддоні з піском, який іноді потрібно зволожувати.

Коли в літні дні температура постійно тримається вище за відмітку 22 градусів, рослину необхідно рясно поливати. Для цього використовується вода кімнатної температури. Коли температура знаходиться нижче за відмітку 20 градусів, потрібно встановити не настільки рясний полив, а коли температура опускається нижче 15 градусів, поливати ананас не рекомендується.

 

Купити ананас від студії DonPion

Потреба регулярного догляду не дозволяє вирощувати ананаси людям, які надто зайняті. Якщо ви хочете придбати ананас до святкового столу, то для цього не обов'язково вирощувати його на підвіконні кілька років. Ви можете звернутися до студії DonPion, де ми запропонуємо вирощений нами ананас. Цю рослину ви можете використовувати для декорування букета квітів. Наші флористи добре знають, як лаконічно вписати цю рослину в загальну структуру букета. В результаті ви отримаєте незвичайну квіткову композицію, якою зможете здивувати будь-яку людину.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: