Наверх ˄

Озеленення терас


У теплу пору року тераса є одним із улюблених місць для відпочинку як у приватному будинку, так і у ресторані. Наявність свіжого повітря та обстановка, що створюється на терасі, дозволяє людині максимально розслабитися та відчути всю повноту відпочинку. Озеленення терас – це найкраща техніка, яка дозволяє створити затишне та атмосферне місце наповнене часткою природи. Потрібно розуміти, що недостатньо просто виставити рослини у кашпо. Усі елементи мають бути ретельно підібрані та скомбіновані між собою, а це робота для справжніх професіоналів.

 

Озеленення терас від DonPion

На допомогу нашим співробітникам із озеленення відкритих та закритих терас приходить їхній багаторічний досвід. До того ж їх можливості розширені завдяки використанню великої кількості різних рослин.

Наші флористи практикують:

 • сучасні методики озеленення;
 • комплексний підхід;
 • використання рідкісних рослин.

Вони готові взятися за проект будь-якої складності з метою створити на терасі приємний мікроклімат і облаштувати зону відпочинку таким чином, щоб людина на терасі відпочивала тілом і душею, а також могла насолоджуватися створеною навколо неї обстановкою.

Наші фахівці добре знають, як підібрати рослини та швидко реалізувати ваше замовлення, взявши до уваги всі ваші побажання.

 

Озеленення балкона

Якщо людина живе у багатоповерховому будинку, де немає можливості вийти на терасу, то у неї природно виникає бажання вийти на балкон. Якщо облаштувати його за допомогою живих рослин, тоді можна створити чудову альтернативу терасі. При озелененні балкона, лоджії, тераси наші спеціалісти застосовують різні техніки. Якщо йдеться про балкон та лоджію, то мається на увазі приміщення з обмеженими розмірами. У цьому випадку підбиратимуться рослини малих та середніх розмірів. Для балкона чудово підходять однорічні рослини, які цвітуть протягом усіх теплих днів. З їхньою допомогою можна прикрашати не лише внутрішню частину, а й відкриту зовнішню частину балкона. Великою популярністю при озелененні балкона користуються:

 • айстри;
 • віоли;
 • чорнобривці;
 • сурфінії;
 • бегонії;
 • настурції.

На підлозі або підвіконнях балкона будуть добре виглядати:

 • драцени;
 • пальми;
 • монстрели;
 • спатіфілуми;
 • фікуси.

При озелененні балкона можна використовувати невеликі декоративні контейнери, в яких висаджуватиметься:

 • меліса;
 • орегано;
 • лаванда;
 • розмарин;
 • базилік;
 • інші рослини.

Вони сприятимуть не лише озелененню, а й наповненню простору гарними запахами.

 

Озеленення тераси ресторану, бізнес-центру, офісної будівлі

Наші фахівці здійснюють озеленення тераси ресторану, офісної будівлі або бізнес-центру з ретельним підбором рослин. Тільки так можна створити мальовничий куточок, у якому буде збережено природну красу.

Озеленення здійснюється не тільки для створення комфортної ситуації всередині тераси. Якщо це ресторан, який хоче привертати до себе увагу, то за допомогою озеленення можна створювати зовнішню картинку, яка притягуватиме погляди перехожих. Для багатьох бізнес-центрів та офісних будівель тераса може стати чудовою візитною карткою, яка буде позитивно розташовувати до себе. Озеленення тераси дозволить підвищити статус бізнес-центру та зробити його презентабельним в очах інших людей. У здібності наших співробітників входить озеленення, як терас, так і території, що прилягає до тераси та до всієї будівлі.

 

Поетапне виконання

Виконуючи озеленення балконів та терас, наші фахівці насамперед приїжджають на об'єкт, щоб оцінити його площу та інші особливості. Далі складається план дій щодо підбору рослин, а також визначається місце, де вони розміщуватимуться. Під час складання проекту йде узгодження всіх питань із замовником. Таким чином, кінцевий результат повністю задовольнятиме потреби клієнта, а з погляду наших фахівців його можна буде реально втілити в життя. Далі відбувається закупівля всіх необхідних матеріалів та рослин з їх доставкою на місце облаштування. Наші спеціалісти виконують озеленення, чітко дотримуючись узгодженого плану. Коли всі роботи виконані і всі рослини стоять на своїх місцях, фахівець проводить консультацію для замовника про те, як необхідно правильно доглядати рослини, щоб максимально довго підтримували їхній красивий і здоровий вигляд.

 

Технологія озеленення відкритої тераси

Щоб створити природну ідилію на терасі чи балконі потрібно дотримуватися кількох правил. Насамперед необхідно правильно оцінити площу приміщення. Якщо ваша тераса має невеликі розміри, то для неї найкраще підійде вертикальне озеленення. Ця технологія передбачає висадку в горщики рослин, які поступово ростуть і піднімаються вздовж стіни. Найкраще вибирати однотипні рослини. Якщо ви бажаєте зробити комбінацію рослин, тоді потрібно вибирати їх так, щоб вони могли спокійно співіснувати між собою.

При виборі рослини потрібно враховувати місце розташування тераси. Рослини повинні підбиратися таким чином, щоб вони створювали затінення і могли додатково поглинати сторонні шуми з вулиці. Усередині тераси не зайвим буде посадити ароматичні рослини, які наповнюватимуть простір приємним запахом. При підборі горщиків і кашпо потрібно стежити за тим, щоб вони гармонічно поєднувалися з навколишніми предметами.

Довірте процес озеленення нашим фахівцям і вони зроблять все правильно і за технологією, яка забезпечить найкращий результат.

 

Переваги озеленення тераси

Озеленення тераси на даху, балконі або ресторані несе в собі багато позитивних моментів. Серед головних переваг слід зазначити:

 • створюється приємна та затишна обстановка;
 • для ресторанів це можливість залучити нових та задовольнити потреби регулярних клієнтів;
 • за допомогою озеленення можна захистити терасу від прямих сонячних променів та сторонніх шумів;
 • це можливість створити справжню зону відпочинку, якщо у вас немає більше іншого місця для цього.

Фахівці флористичного салону DonPion готові зробити все необхідне для того, щоб озеленити терасу з урахуванням сучасних тенденцій та задовольнити запити замовника.

 

Консультации з озеленення терас Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: