Фільтри
×
Ціна
Кому
Привід
Подарункові набори

Подарункові набори

Фільтри
Сортування:
Ціна ↓↑

Погодьтеся, наскільки простіше стало життя з появою інтернету. А особливо він виручає в тих випадках, коли зовсім немає часу на погоні по магазинах у пошуках оригінального і незвичайного подарунка.

Магазин квітів та подарунків

Доставка квітів і подарунків додому або на роботу набирає все більше популярності. Адже у кожного з нас свої плани, свій робочий графік і не завжди вдається можливість витрачати кілька днів на те, щоб підібрати потрібний подарунок. Замовити доставку подарунків та квітів відмінна економія Вашого часу та сил. А уявіть, який приємною несподіванкою може стати Ваш сюрприз, коли його вручать Вашій коханій на роботі або з раннього ранку вдома? Інтернет-магазин DON PION пропонує до Вашої уваги різноманітність квітів і подарунків, серед яких Ви з легкістю зможете підібрати саме той, який підходить до нагоди. У нас представлено багато робіт талановитих майстрів ручної роботи, які знають, як здивувати і порадувати покупця. Часто ми не можемо визначитися, що саме підійде на подарунок суворому начальнику, або що буде доречним на подарунок учительці.

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо зробити правильний вибір. Наші досвідчені флористи складуть оригінальну квіткову композицію, яку доповнить подарунок ручної роботи. Все що вам потрібно зробити - це зайти на наш сайт, переглянути варіанти квітів і подарунків і підібрати саме ту композицію, яка, на Ваш погляд, здасться найкращою. Все інше ми зробимо за Вас.

Доставка подарунків по Києву

Наша кур'єрська служба доставки працює кожен день 7 днів на тиждень з 9:00 до 21:00, при замовленні від 1000 грн. доставка здійснюється безкоштовно, при замовленні до 1000 грн. доставка - 100 грн. Після оформлення замовлення ми обговорюємо всі деталі доставки. Ми завжди раді кожному клієнту, тому готові підібрати оригінальний подарунок або красивий букет, враховуючи фінансові можливості кожного замовника. Для того, щоб подарувати подарунок або квіти не обов'язково потрібен привід. Не бійтеся перетворювати будній день в сюрприз, даруйте близьким радість і свою турботу!

Доставка букетів по Києву за 2 години! Замовте букет по телефону +380673113355 або +380443832818

Напишіть Ваше побажання по букету, привітання або подарунку, і ми будемо намагатися його виконати shop@donpion.ua

читати все згорнути