Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Квітка Оксіпеталум

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Досвідчені флористи часто використовують у своїй практиці оксіпеталум для створення чарівних, легких та привабливих букетів. Інтернет-магазин DonPion пропонує покупцям широкий вибір красивих та насичених фарбами букетів, що складаються з різних декоративних рослин, включаючи оксіпеталум. Рослина є ліаною з вічнозеленим листям, яка покрита мініатюрними бутонами. При розкритті бутонів виходять невеликі квіти у вигляді зірочок.

 

Оксіпеталум - що за квітка

Квітка оксіпеталум прибула до наших країв з Південної Америки. Рослина привертає увагу за рахунок незвичайної форми квітів, які чимось схожі на звичні нам незабудки. Однак від них квітка відрізняється щільним стеблом, яке прикрашають волохате листя. Покупця мають можливість замовити оксіпеталум різних кольорів:

  • білий;
  • рожевий;
  • блакитний.

Перший варіант чудово підходить для весільних церемоній. Рожева квітка добре виглядатиме в романтичному та святковому букеті. Блакитний оксіпеталум відноситься до класичних відтінків. Тому з нього можна робити букет на будь-який випадок.

 

Використання у флористиці оксіпеталуму

Оксіпеталум можна використовувати для створення монобукетів. Однак найчастіше флористи застосовують його як елемент декору. Майстри з його допомогою надають букету легкості та шарму. Розведений букет цією рослиною стає унікальним та оригінальним, тому флористи щоразу роблять на ньому акцент, коли замовники просять щось незвичайне та цікаве.

 

Кому можна подарувати оксіпеталум

Рослина має легку структуру, тому її часто використовують для створення жіночих композицій. Завдяки своєму унікальному та оригінальному зовнішньому вигляду оксіпеталум чудово підійде на подарунок для молодої дівчини чи жінки. Його можна включати у весільні букети, а також дарувати на першому побаченні. Дарувати оксіпеталум можна жінкам у будь-якому віці, з приводу і навіть без нього. Якщо ви хочете зробити приємно коханій жінці, то зверніть увагу на цю квітку. Необов'язково купувати монобукет. Ви можете купити букет, в якому буде присутня рослина у якості декору і ви самі побачите, наскільки такі букети стають оригінальними, пишними та чарівними.

 

Оксіпеталум – коли сезон у цієї квітки

Оксіпеталум є весняною квітучою гілкою, а тому його сезон припадає на весну. Однак сучасні техніки вирощування квітів дають змогу продавати його протягом усього року. Тому в нашому флористичному салоні замовити букет, в якому будуть гілочки оксіпеталуму можна у зручний для вас час. Якщо ви хочете вибрати букет, у якого буде якась загадковість, то обов'язково звертайтеся до нас і ми включимо в букет цю рослину. Такий ніжний букет ви зможете подарувати для коханих та рідних людей на будь-яке свято.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: