Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Кому
Сортування
×

Сертифікати на майстер-класи

Фільтри
Ціна
Кому
Сортувати по:

Подарунковий сертифікат – це можливість для людини подарувати емоції та гарний настрій для свого друга, родича чи колеги по роботі. Це гарний подарунок для творчої людини та особистості, яка із задоволенням проявить себе на захоплюючому заході під керівництвом професіонала своєї справи.

Вибрати подарунок завжди складно і в даному випадку подарунковий сертифікат завжди допоможе. Будьте впевнені, що ваш сертифікат буде прийнято з найкращими почуттями подяки. Адже він допоможе людині змінити обстановку і проявити себе там, де її до цього не випадала можливість.

 

Подарункові сертифікати в DonPion

Якщо ви не знаєте, що купити для людини, зверніть увагу на майстер-клас у подарунок від компанії DonPion. Наші фахівці підготували для всіх бажаючих майстер-класи з флористики, які тривають 2 години. Наші флористи проводять майстер-класи для різної кількості людей. У нас можна замовити сертифікат на майстер-клас:

 • індивідуально для однієї людини;
 • на двох;
 • груповий на п'ять і більше людей.

Ми пропонуємо можливість для всіх бажаючих провести час у красі серед зелені та квітів. Майстер-класи з флористики проводяться з використанням різних живих квітів. Наші досвідчені флористи навчать вас складати букети та прикрашати їх за допомогою обгорткового паперу та різних декоративних елементів.

Майстер-класи наповнені корисною інформацією. За час проведення заходу ви не тільки навчитеся складати букети, але й вивчите багато тонкощів флористики. Учасникам розкажуть про:

 • техніки створення букетів;
 • професійні секрети;
 • правила по догляду за квітами після їх зрізу;
 • поєднанні відтінків;
 • добір декоративних елементів;
 • поєднання різних рослин в одному букеті;
 • багато іншого.

Після покупки сертифіката ви можете звернутися до нас для його використання протягом 3 місяців.

 

Кому можна подарувати сертифікат

Подарункові сертифікати на майстер-клас чудово підходять для широкої категорії людей. Дарувати їх можна не лише творчим людям, які бажають працювати із натуральними матеріалами. Вони добре підійдуть навіть для простих людей, які зав'язнули у повсякденній рутині. Майстер-клас – це добрий шанс для них провести день різноманітніше та цікавіше.

Особливе задоволення від майстер-класу з флористики отримають молоді дівчата та жінки. Часто буває так, що до нас на майстер-клас приходить подружня пара, яка хоче провести час разом у затишній та спокійній обстановці, займаючись творчими справами. Подарувати майстер-клас для невеликої групи людей – це гарна ідея, яка може спасти на думку начальнику. Якщо вам підпорядковується робочий колектив і ви хочете згуртувати його, а також віддячити за плідну роботу, ви можете придбати сертифікат на майстер-клас. Такий захід дозволить створити для людей розслаблену обстановку і, можливо, дасть шанс для появи нових ідей.

 

На які свята можна дарувати сертифікати на майстер-класи

Пройти наш майстер-клас можна у будь-яку пору року, тому подарункові сертифікати будуть доречними для будь-якого свята.

Сучасні тенденції показують, що в основному люди дарують останнім часом лише гроші, оскільки не можуть вгадати, що сподобається адресату. Подарунковий сертифікат відкриває перед ними ширші можливості. Адже такому презенту буде радий кожен практично без винятку.

Дарувати сертифікати можна:

 • дружині на 8 березня;
 • подрузі у її день народження;
 • мамі чи сестрі на Новий рік;
 • коханій дівчині на 14 лютого;
 • класному керівнику на день вчителя.

Подарунковий сертифікат на майстер-клас з флористики гідний того, щоб подарували його навіть без приводу. Якщо ви не хочете йти на майстер-клас, тоді зробіть приємно вашій подрузі і купіть сертифікат на двох і сходіть з нею разом. Ви можете порадувати сертифікат вашій мамі чи колезі по роботі. Кому б ви не подарували сертифікат, будьте впевнені, що він проведе час з користю і отримає від цього заходу велике емоційне задоволення.

Не варто думати, що для чоловіків такі майстер-класи можуть не підійти. Наші зустрічі відбуваються таким чином, що вони захоплюють будь-яку людину незалежно від її статі. Подарувати сертифікат можна також і для підлітка, якого така ідея часу зможе сильно порадувати.

 

На що звернути увагу при виборі сертифіката

Вибираючи сертифікати на майстер-клас насамперед зверніть увагу, до якої дати цей сертифікат є дійсним. Багато людей купують сертифікати заздалегідь. І до моменту вручення його адресату минає деякий час. Сам же адресат не завжди намагається скористатися своїм подарунком найближчими днями. І так можливо, що людина отримає сертифікат і не встигне ним скористатися. Тому завжди дивіться, який термін дається на використання сертифіката і чи встигне адресат ним скористатися. Якщо ви купуєте сертифікат у нас, тоді це означає, що людина зможе ним скористатися протягом трьох місяців.

При виборі звертайте увагу, для якої кількості людей цей сертифікат можна використовувати і яка його вартість. Як правило, індивідуальні майстер-класи коштують дорожче. Ціна на сертифікати, які призначені для більшої кількості людей, коштують менше, якщо розраховувати в середньому на одну особу. Тому якщо ви маєте можливість подарувати емоції для групи людей, тоді вам краще купувати сертифікат на загальну кількість людей, ніж індивідуально для кожного.

Уважно прочитайте на сертифікаті програму, яка проводитиметься флористом. Це дуже важливо, адже від цього залежить тематика, інформація та матеріали, з якими ви працюватимете на майстер-класі.

 

Майстер-класи як подарунок - оригінальне та незвичайне рішення

Стандартні подарунки у вигляді сувеніру, декоративного виробу чи одягу вже нікого не здивуєш. Більше того, у багатьох людей за прожиті роки вже накопичилися всі необхідні для них речі. Тому дуже часто буває так, що ти йдеш на день народження до людини, але навіть уявлення не маєш, що їй можна подарувати. Тому майстер-клас як подарунок є одночасно вдалим та оригінальним рішенням. Ви можете бути впевнені, що більшість людей ніколи не були на подібних заходах і для них це буде приємна несподіванка отримати таку можливість.

Якщо ви хочете самі провести час цікаво і з користю або надати таку можливість для близької людини, звертайтесь до нас за покупкою сертифіката на майстер-клас з флористики. У нас працюють досвідчені флористи, які поділяться з вами своїми секретами, нададуть усі необхідні матеріали та занурять вас повністю з головою у чудовий світ флористики.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: