Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Листівки
Кому
Привід
Сортування
×

Листівки

Фільтри
Ціна
Листівки
Кому
Привід
Сортувати по:
Hit
Листівка "For You"
40082
Листівка "For You"
30грн
Hit
Листівка "Вітаю"
40063
Листівка "Вітаю"
30грн

Мода дарувати листівки спільно з іншими подарунками дотримується і до цього часу. Єдина відмінність від минулих років полягає у тому, що сучасні листівки стали більш універсальними, оригінальними та яскравими. Сьогодні вони не відносяться до масової продукції, а уособлюють дизайнерські вироби, які виготовляються на замовлення і включають ретельно продумані декоративні елементи. Це можуть бути об'ємні листівки. Зовні вони плоскі, але коли їх відкриваєш, то усередині можуть утворюватися об'ємні фігури.

 

Листівки приємне доповнення до подарунку

Покупці знайдуть в інтернет магазині листівки з оригінальним дизайном. У нас працюють креативні майстри, які самостійно створюють унікальні вироби, вкладаючи в них душу та всю свою творчість. Ми враховуємо побажання клієнтів та до листівок додаємо смішні фрази чи теплі побажання адресату.

Листівка стане завжди приємним доповненням до подарунка, особливо якщо вона зроблена творчою особистістю та виконана в оригінальному дизайні. При виготовленні листівок ми використовуємо якісні матеріали та привабливі оригінальні елементи.

Завдяки творчим рукам листівки вже давно перестали бути просто подарунковими картками. Вони представлені у великій різноманітності дизайну та ідей. Самі гарні задуми наші співробітники втілюють у реальність. Вони роблять листівки універсальними. З їхньою допомогою можна без слів висловити почуття, які людина відчуває до іншої людини. Наші дизайнери наповнюють листівку змістом і роблять її яскравою та оригінальною. До листівки ми можемо додати трохи лірики, іронії чи гумору – все за бажанням замовника.

 

Асортименти листівок в DonPion

Покупцям на вибір представлена ​​велика кількість листівок, які наповнені різним змістом і є якісною продукцією з добре продуманим дизайном. Якщо ви хочете купити листівки у Києві хорошої якості, ви можете звертатися до нас за вибором. За допомогою наших листівок ви зможете освідчитися, вибачитися або підняти настрій другу чи близькій людині.

 

Тематичні листівки на будь-яке свято

У нашому каталозі представлений широкий асортимент листівок, серед яких ви можете вибрати вироби під будь-яке свято. У нас можна купити листівки у подарунок на такі свята як:

  • 14 лютого;
  • 8 березня;
  • день народження;
  • Новий рік;
  • День учителя;
  • професійне свято;
  • багато інших.

Великою популярністю користуються листівки на день усіх закоханих. Цього дня закохані дарують валентинки у вигляді привабливих листівок. З їхньою допомогою можна освідчитися в коханні та висловити приховані почуття до іншої людини.

Подарункові листівки можна підібрати до квітів чи іншого подарунка. У нас можна замовити листівки на ювілей, а також як подарунок друзям, родичам або колегам по роботі. Якщо ви хочете привітати людину квітами, обов'язково прикріпіть до них листівку. Це дозволить зробити спільний подарунок яскравішим та з гарним доповненням.

Знайти оригінальні листівки ви завжди можете в інтернет-магазині DonPion. Наші співробітники створюють унікальну продукцію, яку ви не зустрінете в іншому магазині. Якщо ви хочете приємно здивувати близьку вам людину, тоді вибирайте з нашого каталогу відповідний варіант і оформляйте його покупку прямо на сайті.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: