Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Сухоцвіти Поштучно

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Живі квіти допомагають прикрасити інтер'єр, проте їхнє недовге існування є головним недоліком. В даному випадку гарною альтернативою є сухоцвіти. Останнім часом вони мають велику популярність при оформленні декору інтер'єрів, святкових заходів або громадських приміщень. Їхня перевага полягає в тому, що їх не потрібно доглядати. При цьому вони зберігають свій оригінальний вигляд упродовж багатьох місяців.

 

Сухоцвіти поштучно від DonPion

Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент сухоцвітів. Ми продаємо сухоцвіти по 1 штуці або цілою композицією. Ви можете придбати у нас сухоцвіти поштучно та самостійно скласти з них декоративну прикрасу для вашого інтер'єру. Якщо у вас немає часу цим займатися, наші флористи самі створять композицію з сухоцвітів, які ви оберете з нашого каталогу. У нашому асортименті представлений великий вибір сухоцвітів, які мають різну форму, фактуру та колірне забарвлення. У продажу представлені такі рослини як:

  • рускус малиновий;
  • пальма лист великий малиновий;
  • пальма суха малинова;
  • орхідея жовта;
  • бабала бузкова;
  • ахілія жовта;
  • пальмове сонце бузкове або жовте;
  • інше.

Кожна рослина відрізняється унікальною естетикою і може служити як основний або додатковий елемент у букеті.

 

Що собою представляють сухоцвіти

Сухоцвіти є декоративними рослинами, які після спеціального висушування зберігають свою оригінальну форму протягом тривалого періоду часу. З них складають гарні зимові букети чи інтер'єрні композиції. Вони не вимагають догляду, що дозволяє використовувати їх для прикраси громадських приміщень. Такі квіти не бояться протягів та впливу прямих сонячних променів. Але потрібно бути обережними, тому що вони дуже крихкі. Якщо поставити їх у вазу і не торкатися до них, то вони не обсипатимуться і зберігатимуть оригінальну форму і колір протягом багатьох днів, радуючи свого власника прекрасним зовнішнім виглядом.

Наш інтернет-магазин пропонує сухоцвіти поштучно купити для формування унікальної композиції на власний смак. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, з якої можна вибрати елегантні та чарівні сухоцвіти.

 

Декоративні сухоцвіти – натуральна краса цілий рік

Незалежно від температури навколишнього середовища та погодних умов сухоцвіти заповнюватимуть інтер'єр своєю красою протягом усього року. Сухоцвіти можна встановлювати у вазу або робити з них декоративні картини, які можна підвішувати на стіну або встановлювати на полицю. Їх можна купувати для офісного або домашнього інтер'єру, а також замовляти як оригінальний подарунок для дорогих людей. Якщо ви хочете замовити сухоцвіти за доступною ціною, то телефонуйте до нас або оформляйте замовлення на сайті у зручний для вас час.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: