Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Аглаонеми

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

У тропічних та субтропічних зонах ростуть дуже красиві рослини. Дуже багато з них були завезені до нас і до цього дня вирощуються як культурні домашні рослини. Однією з таких рослин є аглаонема. Це красива квітка, яка прибула до нас із південно-східної Азії. Його можна зустріти у таких країнах як:

 • Філіппіни;
 • Малайзія;
 • Індонезія;
 • Таїланд.

Рослина звикла до тропічних лісів і росте в теплих куточках. Вона належить до сімейства ароїдних. У природі існує близько 21 виду. Кожна квітка відрізняється своїми унікальними зовнішніми характеристиками та красою. На батьківщині ця рослина вважається щасливою. Багато хто вірить, що вона приносить удачу. Люди шанували його за високу естетичну привабливість.

Флористичний салон «DonPion» пропонує аглаонему купити за прийнятною ціною. У нашому асортименті представлені різні сорти цієї рослини, які ви можете замовити з доставкою в будь-яке місто. Ми пропонуємо для покупців якісну та доглянуту продукцію, яка не має жодних дефектів та продається без хвороб. Якщо ви хочете замовити цю екзотичну квітку для вашого домашнього чи офісного інтер'єру, ви можете дзвонити до нас у зручний для вас час.

 

Основні особливості аглаонеми

Якщо ви наважитеся купити аглаонемы, то перед вами буде стояти важкий вибір. Адже кожен сорт разюче відрізняється один від одного і привертає увагу шляхом своєї візуальної привабливості. Один вид рослини буде приваблювати до себе красивими сріблясто-сірими візерунками, в той час, як інший вид зеленим і красивим листям з яскравим забарвленням.

Внаслідок широкого розмаїття та високої привабливості ці кімнатні рослини часто використовуються дизайнерами. Вони їх обирають для прикраси:

 • інтер'єрів;
 • бутиків;
 • магазинів;
 • кафе;
 • ресторанів;
 • готелів;
 • офісів;
 • інших приміщень.

Завдяки своєму широкому розмаїттю їх можна включати до різних дизайнерських проєктів, створюючи з їх допомогою відмінні акценти.

 

Використання в інтер'єрі

Квітка аглаонема є привабливою вічнозеленою рослиною, яка часто використовується для декорування інтер'єрів. Вона не вимагає особливого догляду, тому часто може застосовуватися для декорування офісів або громадських приміщень. Ця рослина дуже адаптивна і може добре пристосовуватися до різних умов. Вони можуть зростати в умовах помірного чи слабкого освітлення. Це дозволяє розміщувати їх у холах чи передпокоях. Їх можна використовувати як елемент декору приміщень, які позбавлені достатньої кількості природного світла. В офісному приміщенні, де багато оргтехніки, вони дуже будуть доречні, тому що мають здатність очищати повітря.

Часто цю рослину включають у проєкт з озеленення інтер'єрів. Вони можуть використовуватися для фітодизайну, оскільки не потребують регулярного догляду. Це відмінний варіант для тих місць, де неможливо регулярно доглядати рослини. Вони мають гарний вигляд як у середині кімнати, і у кутах. Їх можна ставити на підвіконнях або невеликих за розміром столиках. З їхньою допомогою офісні співробітники отримають масу додаткової енергії та естетичного задоволення. Наявність такої зелені на робочому просторі допоможе співробітникам творчо надихатися та плідніше виконувати робочі проєкти. Ці рослини покращуватимуть самопочуття.

 

Як доглядати

Через те, що рослина пристосована добре почуватися в умовах обмеженого світла, то не варто їх виставляти під прямі промені сонця. Ґрунт краще поливати через верх. Однак перед цим потрібно перевірити ґрунт на наявність вологи. Якщо він буде сильно зволожений, то це негативно позначатиметься на стані коріння. Взимку квіти полюбляють помірний полив.

Якщо в приміщенні буде сухе повітря, то листя зморщуватиметься. У разі рослини необхідно часто обприскувати. Якщо повітря буде навіть трохи сухим, то кінчики листя підсихатимуть. Тому необхідно ретельно стежити, щоб вчасно листя обприскувати. Аглаонема добре почувається при температурі 18-27 градусів. Якщо в приміщенні буде занадто холодно, то листя скручуватиметься.

У період вегетації квітку необхідно удобрювати. Робити це найкраще за допомогою водорозчинних добрив, що мають набір корисних елементів. У теплу пору року потрібно вносити підживлення один раз на 20 днів. Бажано чергувати органічні та мінеральні добрива. Молоді рослини потребують пересадки щорічно. Робити це потрібно в другій половині весни.

Рослина може страждати від таких шкідників як:

 • білокрилка;
 • трипси;
 • борошнистий червець;
 • павутинний кліщ.

Якщо ви побачили даних шкідників на вашій рослині, необхідно листя протирати тканиною, яка буде змочена в інсектицидному милі. Рослина може настільки вирости, що вона не витримає свою вагу і схилятиметься. Щоб цього не відбувалося, необхідно використовувати додаткову підпору. У вигляді опори можна використовувати ґрати опору. Використовуючи опору, ви зможете підтримувати крону у вертикальному положенні.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: